هدر موبایل
1394/09/22 14:11:45
سرویس سیاسی
حقیقت پور با اشاره به درخواست اردوغان مبنی بر کنترل رسانه های ایران:

انتقادات ما در ایران به دیدگاه اردوغان است/اردوغان به جای کمک به وحدت جهان اسلام در حال چند پاره کردن آن است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما به دیدگاه و فکر اردوغان اشکال می گیریم ادامه داد: اردوغان به جای کمک به وحدت جهان اسلام؛با اقداماتش در حال چند پاره کردن جهان اسلام است.
انتقادات ما در ایران به دیدگاه اردوغان است/اردوغان به جای کمک به وحدت جهان اسلام در حال چند پاره کردن آن است نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما به دیدگاه و فکر اردوغان اشکال می گیریم ادامه داد: اردوغان به جای کمک به وحدت جهان اسلام؛با اقداماتش در حال چند پاره کردن جهان اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/52611.jpg انتقادات,ما,در,ایران,به,دیدگاه,اردوغان,است/اردوغان,به,جای,کمک,به,وحدت,جهان,اسلام,در,حال,چند,پاره,کردن,آن,است Icana

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره گله مندی اردوغان از مندرجات رسانه های ایران علیه خانواده اش گفت: هیچ کسی در ایران با خانواده وی مشکلی ندارد و بحث درمورد نقش خانواده وی در تجارت نفت بحثی است که در ترکیه نیز مطرح می شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما به دیدگاه و فکر اردوغان اشکال می گیریم ادامه داد: اردوغان به جای کمک به وحدت جهان اسلام؛با اقداماتش در حال چند پاره کردن جهان اسلام است.

وی افزود: سوال ما از اردوغان این است که به چه دلیل سرزمین اسلامی ترکیه را در اختیار تروریست ها قرار می دهد و به چه دلیل دستگاه نظامی و امنیتی ترکیه به داعش کمک می کنند و داعشی ها در بیمارستان های ترکیه درمان می شوند؟

نماینده مجلس نهم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سوال دیگر ما ازترکیه این است که به چه دلیل در حال نوکری عربستان و آمریکا هستید و با ایجاد در گیری با روسیه منطقه را به آتش می کشید؟

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ما اقدامات درست اردوغان و دولت ترکیه را نقد نکرده ایم بلکه معایب این دولت را نقد می کنیم.

رجب طیب اردوغان روز گذشته در دیدار با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در حاشیه کنفرانس بین‌المللی بی‌طرفی ترکمنستان با اظهار گله از مندرجات رسانه‌های ایران علیه خانواده خود، خواستار کنترل رسانه‌ها شد.

پایان مطلب/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet