هدر موبایل
1394/09/22 11:49:06
سرویس صحن
جهانگیرزاده در تذکر آیین نامه ای مطرح کرد:

ضرورت رعایت اولویت در ارائه پیشنهادات نمایندگان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با استناد به برخی مواد آیین نامه داخلی مجلس خواستار رعایت حق تقدم در ارائه پیشنهادات نمایندگان از سوی هیأت رئیسه شد.
ضرورت رعایت اولویت در ارائه پیشنهادات نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با استناد به برخی مواد آیین نامه داخلی مجلس خواستار رعایت حق تقدم در ارائه پیشنهادات نمایندگان از سوی هیأت رئیسه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43097.jpg ضرورت,رعایت,اولویت,در,ارائه,پیشنهادات,نمایندگان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جواد جهانگیرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آیین نامه‌ای خود با استناد به بند 4 ماده 23 و بند 4 ماده 155 آیین نامه داخلی مجلس گفت: بر این اساس باید ترتیب اجازات نمایندگان برای نطق بر اساس حق تقدم باشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین پیشنهادات چاپ شده و حذف جزء باید با رعایت اولویت باشد که این مورد از سوی هیأت رئیسه تشخیص داده می شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس نهم، ادامه داد: بر اساس اولویت جامع بودن، باید پیشنهاد آقای منادی سفیدان که در دو بخش بود زودتر عنوان می شد.

ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس نیز در پاسخ به این تذکر گفت: میزان اولویت پیشنهاد دو نماینده لب مرزی بود و تضییع حق و قانون صورت نگرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet