روز مجلس
1394/09/22 12:16:04
سرویس صحن
میرگلوبیات در نطق میان دستور:

برای احقاق حقوق موکلانم با هیچ کسی معامله‌ نکرده‌ام

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه در مجلس نهم علیرغم تمامی تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود اقدامات مثبتی برای حوزه انتخابیه‌ام صورت گرفته است، گفت: به عنوان وکیل ملت تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکلانم کرده و در این زمینه با هیچ کسی معامله‌ای نکرده‌ام.
برای احقاق حقوق موکلانم با هیچ کسی معامله‌ نکرده‌ام عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه در مجلس نهم علیرغم تمامی تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود اقدامات مثبتی برای حوزه انتخابیه‌ام صورت گرفته است، گفت: به عنوان وکیل ملت تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق موکلانم کرده و در این زمینه با هیچ کسی معامله‌ای نکرده‌ام. https://cdn.icana.ir/d/019/101672.jpg برای,احقاق,حقوق,موکلانم,با,هیچ,کسی,معامله‌,نکرده‌ام Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهلا میرگلوی بیات در نشست علنی امروز (یکشنبه 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عزاداری‌ها در ماه‌های محرم و صفر، تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و اعیاد پیش رو به هموطنان گفت: خداوند بزرگ را شاکرم که به من در این دوره چهار ساله فرصت خدمتگذاری به همشهریان عزیزم را عطا کرد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در طی دوره نمایندگی تمام تلاش خود را برای خدمت به نظام و انقلاب کرده‌ام، افزود: در طی این مدت در گرفتن حق موکلان خود ذره‌ای کوتاه نیامده و با هیچ کس در این خصوص معامله نکرده‌ام.

وی با تاکید بر اینکه علیرغم تمامی تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود اقدامات مثبتی برای حوزه انتخابیه‌ام در مجلس نهم صورت گرفته است، تصریح کرد: جا دارد از تمام مسئولان و مدیران شهرستان، استانی و کشوری تشکر کنم.

میرگلوی بیات ادامه داد: هر چند در ابتدای راه هستیم و برای تقویت زیرساخت‌های علمی، اقتصادی،‌ عمرانی، فنی مهندسی، فرهنگی و اجتماعی باید بسیار تلاش کنیم، اما در حوزه بهداشت و درمان تاسیس دانشکده علوم پزشکی ساوه ضرورتی انکارناپذیر است.

وی ادامه داد: در حوزه بهداشت و درمان تاسیس دانشکده علوم پزشکی ساوه که در حال حاضر در 10 رشته دانشجو می‌پذیرد با ردیفی کاملا مستقل مهم‌ترین آن در بیمارستان مدرس ساوه احداث بخش اورژانس، بخش شیمی درمانی، بخش روانپزشکی، ICVجراحی، بخش جراحی، خرید دستگاه‌های CTS، MRI، ماموگرافی، سونوگرافی و رادیولوژی و دستگاه سنجش تراک ماست.

میرگلوی‌بیات افزود: جذب بیش از 50 متخصص در رشته‌های مختلف در دو شهرستان، راه‌اندازی بخش جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان مدرس ساوه و تکمیل بیمارستان امام رضا (ع)  در حوزه انتخابیه ام از اولویت هایی است که باید مدنظر دولت قرار گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: ساخت و بازسازی درمانگاه‌ها، خانه‌ها و مراکز بهداشتی در نقاط مختلف دو شهرستان ساوه و زرندیه از واجباتی است که ضرورت آن احساس می شود.

وی با بیان اینکه بر خود واجب می دانم که از وزیر بهداشت و معاونان استان و خیرین تشکر کنم، افزود: البته ما در ابتدای راه هستیم و برای رسیدن به ایده‌آل‌ها باید تلاش فراوان کنیم.

میرگلوبیات با اشاره به اولویت های حوزه انتخابیه اش، گفت:‌ درخواست من از وزیر راه تکمیل سریع پروژه کنار گذر ساوه است که 92 درصد آن انجام شده است. همچنین تسریع در ساماندهی مناطق حاشیه نشین باقیمانده ساوه که مردمی خوب و نجیب دارند اما از روی ناچاری و قصور مسئولان در گذشته سالها است بدون امکانات اولیه رفاهی زندگی می‌کنند.

وی با اشاره به مشکل کمبود شدید آب شرب در ساوه به دلیل کاهش شدید بارندگی خواستار توجه ویژه به اجرای پروژه های آب در حوزه انتخابیه خود شد.

 این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به ضرورت دو بانده شدن جاده قدیم ساوه- زرندیه، ‌گفت:‌چهار بانده شدن جاده بویین زهرا- ساوه،‌ تعویض پل روگذر شهر نوبران به آزادراه ساوه و همدان با عبور چهار خط ایمن و رعایت شرایط استاندارد و همچنین تعویض جاده غرق آباد به نوبران و تامین روشنایی ورودی نوبران و غرق آباد از سمت آزادراه ساوه- همدان از اولویت هایی است که باید دولت به آن توجه کند.

وی از پیگیری و تصویب طرح جامع  تفضیلی شهر ساوه جهت ارائه خدمات رفاهی (نظیر آب، برق و گاز، آسفالت به مناطق حاشیه نشین، ساوه) خبر داد و تصریح کرد: ضمن تشکر از وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی بدلیل اقدامات خوبی که در حوزه راه و شهرسازی در ساوه و زرندیه صورت گرفته خواهان تکمیل سریع پروژه کنار گذر ساوه که در حدود 92 پروژه انجام شده و نیاز فوری شهر ساوه جهت پیشگیری از تصادفات داخل شهر در اثر تردد تریلرها و کامیون‌ها است هستیم.

میرگلوی‌بیات ادامه داد: تسریع در ساماندهی مناطق حاشیه‌نشین باقیمانده ساوه نظیر (فانوس آباد، پشت سید اسحاق، پشت سپاه، علی آباد، حکیم آباد، اسماعیل آباد) ضرورتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت،‌ افزود: علیرغم اقداماتی که در سطح شهرستان‌های ساوه و زرندیه در حوزه صنعت نظیر احداث شهرک صنعتی ساوه در ورودی آزادراه تهران ساوه به مساحت 1400 هکتار انجام شده، زیرساخت‌ها و راه‌اندازی فاز اول آن نیز با تامین اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان بین سال های 93 ، 94 راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی در شهرک صنعتی کاوه و احداث کارخانه‌ های متعدد در شهرک صنعتی ساوه و شهر‌ک‌های صنعتی زرندیه انجام شده است اما تعداد زیادی از شرکت‌های شهرک صنعتی ساوه و زرندیه با کمتر از 40% ظرفیت کار می‌کنند و کارخانه‌ ای که میلیاردها تومان برای آن هزینه شده و تعدیل و اخراج کارگران، موجب از بین رفتن امنیت داخلی آن ها شده است.

میرگلوبیات با انتقاد از واردات بی‌رویه و قاچاق کالا و اجناس بی‌‌کیفیت چینی، گفت: واردات بی رویه ریشه تولید را در کشور سوزانده است.

وی افزود: در این شرایط اقتصادی، کارگران زحمتکش در سخت‌ترین شرایط زندگی کرده و به سمت ایجاد معضلات اجتماعی هدایت می‌شوند.

میرگلوی‌بیات گفت:‌ متاسفانه هنوز اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی که به کرات از طرف مقام معظم رهبری تاکید شده و تنها راه نجات صنعت کشور است مورد توجه قرار نگرفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر نیرو ضمن تشکر از تکمیل و افتتاح پروژه‌های تصفیه‌خانه آب شرب و تصفیه خانه فاضلاب با روندی جهانی و تامین اعتبارات و راه‌اندازی و نصب دستگاه‌های آب شیرین کن بطول مسیر 50 کیلومتر  در شهر ساوه، گفت:  شهر ساوه با کمبود شدید آب شرب روبه‌رو بود و به دلیل کاهش شدید بارندگی که بارها تذکر و در جلسات متعدد ماما مشکل حل نشده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر ضرورت انتقال فاضلاب جنوب تهران به شهرستان زرندیه به دلیل نیاز شدید کشاورزی منطقه به آب مذکور،‌گفت:  تامین آبرسانی شرب بهداشتی و اصلاح شبکه در روستاهای شهرستان‌های ساوه و زرندیه باید مورد توجه دولت قرار بگیرد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet