هدر موبایل
1394/09/22 12:52:31
سرویس صحن
اسماعیلی در تذکر شفاهی:

انتقاد از تعرض به مراتع عشایر/ مسئولان رسیدگی کنند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به وضعیت عشایر کشور گفت: زندگی عشایر به علت خشکسالی با مشکلاتی روبرو شده که نیازمند توجه مسئولان است.
انتقاد از تعرض به مراتع عشایر/ مسئولان رسیدگی کنند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به وضعیت عشایر کشور گفت: زندگی عشایر به علت خشکسالی با مشکلاتی روبرو شده که نیازمند توجه مسئولان است. https://cdn.icana.ir/d/019/59594.jpg انتقاد,از,تعرض,به,مراتع,عشایر/,مسئولان,رسیدگی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، داریوش اسماعیلی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: امام (ه) و مقام معظم رهبری عشایر را ذخیره انقلاب می دانند اما علیرغم آن این قشر مورد بی توجهی مسئولان هستند.

نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به خشکسالی 12 ساله استان فارس اشاره و بیان کرد: عشایر برای تأمین علوفه دام و تأمین آب شرب مشکل دارند و هر روز مراتع آنها مورد تعرض قرار می‌گیرد و جایگزینی برای مسیر کوچ آنها نیست.

وی افزود: همچنین شیر و گوشت با حداقل قیمت از آنها خریداری می شود که دامداری را پر از خسارت برای آنها کرده است.

اسماعیلی ادامه داد: از سوی دیگر عشایر ساکن روستا از دفترچه عشایری محروم هستند چرا که در یک محل ساکن شده اند از این روز نیازمند توجه بیشتر هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خطاب به نوبخت خاطرنشان کرد: متأسفانه زندگی بازنشستگان با حداقل حقوق دچار مشکل شده است که لازم است افزایش یابد./  

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet