هدر موبایل
1394/09/22 12:42:08
سرویس صحن
منظری توکلی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت اجرای کامل نظام جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران

نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس بر ضرورت اجرای کامل نظام جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و پرداخت معوقات آزادگان تاکید کرد.
ضرورت اجرای کامل نظام جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس بر ضرورت اجرای کامل نظام جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و پرداخت معوقات آزادگان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/125912.jpg ضرورت,اجرای,کامل,نظام,جامع,خدمات‌رسانی,به,ایثارگران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا منظری توکلی در نشست علنی امروز (یکشنبه 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود با تبریک ماه ربیع‌الاول گفت: رئیس جمهور به موضوع بیکاری جوانان تحصیلکرده که از مهمترین مشکلات جوانان حوزه انتخابیه‌ام است، توجه کرده و برای رفع این موضوع مشکل پروژه فولاد بافت را حل کند تا 241 کارگر بیکار شده بتوانند در پروژه مشغول به کار شوند.

نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور دستورات لازم را برای ساخت کارخانه کنستانتره رابر و رسیدگی به پروژه فرآوری کرومیت ارزوئیه را صادر کند تا زمینه‌ساز رفع بخشی از مشکل بیکاری در حوزه انتخابیه‌ام شود.

وی تصریح کرد: پروژه‌های گردشگری در شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه باید به سرانجام برسد و همچنین به وضعیت معیشت بازنشستگان رسیدگی شود، مخصوصاً بازنشستگان فرهنگی در اولویت باشند و نکته دیگر اینکه نظام جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به صورت کامل اجرایی شود و معوقات ایثارگران و آزادگان سرافراز بسیجی پرداخت شود.

منظری توکلی با تاکید بر لزوم پرداخت سریع پاداش بازنشستگان فرهنگی گفت: وزیر کشور باید نسبت به ارتقای دهستان‌های حوزه انتخابیه‌ام به بخش، توجهات لازم را انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی نسبت به تکمیل باند دوم راه بافت به سیرجان و همچنین کرمان به ارزوئیه رسیدگی لازم را انجام دهد و همچنین جاده‌های حوزه انتخابیه‌ام مرمت شود و احداث راه‌آهن ارزوئیه – حاجی‌آباد و کرمان – بافت- سیرجان در اولویت رسیدگی باشد.

وی تصریح کرد: وزیر نفت نسبت به گازرسانی به مناطق سردسیر و روستاهای شهرستان‌های حوزه انتخابیه‌ام اقدامات لازم را مبذول نماید.

منظری توکلی در پایان یادآور شد: از وزیر بهداشت برای رسیدگی به بیماری آنفلوآنزا در استان کرمان تشکر و تقاضادارم این کار تا رفع مشکل ادامه یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet