هدر موبایل
1394/09/22 12:58:13
سرویس صحن
بزرگواری در تذکر شفاهی مطرح کرد:

لزوم هم‌ترازی حقوق بازنشستگان با شاغلان/ عدم تخصیص بودجه پروژه‌های عمرانی با وجود گذشت 9 ماه از سال جاری

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی با تاکید بر لزوم هم‌ترازی حقوق بازنشستگان با شاغلان گفت: با وجود گذشت ۹ ماه از سال تاکنون دولت هیچگونه اعتباری در سال جاری را تخصیص نداده و بسیاری از پروژه‌های عمرانی مخصوصاً در مناطق محروم تعطیل است.
لزوم هم‌ترازی حقوق بازنشستگان با شاغلان/ عدم تخصیص بودجه پروژه‌های عمرانی با وجود گذشت 9 ماه از سال جاری نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی با تاکید بر لزوم هم‌ترازی حقوق بازنشستگان با شاغلان گفت: با وجود گذشت 9 ماه از سال تاکنون دولت هیچگونه اعتباری در سال جاری را تخصیص نداده و بسیاری از پروژه‌های عمرانی مخصوصاً در مناطق محروم تعطیل است. https://cdn.icana.ir/d/019/79889.jpg لزوم,هم‌ترازی,حقوق,بازنشستگان,با,شاغلان/,عدم,تخصیص,بودجه,پروژه‌های,عمرانی,با,وجود,گذشت,9,ماه,از,سال,جاری Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی محمد بزرگواری در نشست علنی امروز (یکشنبه 22 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: تذکر بنده برابر با اصل 84 قانون اساسی و ماده 186 آیین‌نامه داخلی مجلس درخصوص تصویب بودجه سالانه به رئیس جمهور است.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت درخصوص تحویل به‌موقع لایحه بودجه عمل نکرده است که باید اقدام لازم را انجام دهد، همچنین با وجود گذشت 9 ماه از سال تاکنون دولت هیچگونه بودجه و اعتباری در سال جاری را تخصیص نداده است و بسیاری از کارها و پروژه‌های عمرانی مخصوصاً در مناطق محروم تعطیل است.

وی افزود: پیمانکاران به وجود گذشت 9 ماه از سال پولی دریافت نکرده‌اند تا بتوانند با زیرمجموعه‌ها و کارگران خود تسویه‌حساب کنند و این عدم پرداخت به این دلیل است دولت چند ماه مردم را به مسئله مذاکرات هسته‌ای و تحریم‌ها مشغول کرده است و حال در آستانه انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، دولتمردان تمام تلاش خود را روی برگزاری انتخابات گذاشته‌اند و گرفتن نتیجه مطلوب به نفع خود و شب ‌و روز در حال تغییر و تحول در ادارات هستند و با چینش فرمانداران و بخشداران کاملا یکطرفه عمل می‌کنند.

بزرگواری گفت: به طور کلی مسائل اجرایی و عمرانی را تعطیل کرده و وزارتخانه‌ها و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در پاسخ به پیگیری نمایندگان ملت، خزانه و بانک مرکزی را مقصر می‌دانند. لازم به یادآوری است که نمایندگان مردم در خانه ملت از اهداف پشت‌پرده تعلل در عدم تخصیص و پرداخت اعتبارات ملی در ماده 180 اطلاع دارند و به موقع این موضوع را به مردم خواهند گفت.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی افزود: بحث عدم هم‌ترازی حقوق بازنشستگان با شاغلان باید مورد رسیدگی قرار گیرد، زیرا حقوق بازنشستگان باتورم متناسب نیست و مجلس باید چاره‌اندیشی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet