KHANEH MELLAT

هدر موبایل
1394/09/23 09:59:00
سرویس بین الملل
حیدرپور:

ادعای آمریکایی ها درباره کشتن فرماندهان داعشی شوخی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به اینکه داعش دست پرورده غرب و آمریکایی‌هاست، کشته شدن فرماندهان ارشد این گروهک از سوی آمریکا شبیه شوخی است.
ادعای آمریکایی ها درباره کشتن فرماندهان داعشی شوخی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به اینکه داعش دست پرورده غرب و آمریکایی‌هاست، کشته شدن فرماندهان ارشد این گروهک از سوی آمریکا شبیه شوخی است. https://cdn.icana.ir/d/019/72783.jpg ادعای,آمریکایی,ها,درباره,کشتن,فرماندهان,داعشی,شوخی,است Icana

عوض حیدرپور شهرضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ادعای جدید آمریکایی ها مبنی بر به هلاکت رساندن فرماندهان ارشد داعشی، گفت: آرزو می کنیم چنین ادعایی درست باشد، اما با توجه کارنامه و اقدامات آمریکایی ها در گذشته و کمک آنها به داعشی ها، خبر هلاکت فرماندهان این گروه به شوخی شبیه است.

نماینده مردم شهرضا در مجلس نهم شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هلاکت فرماندهان ارشد داعش به واقعیت نزدیک نیست، اظهار داشت: البته ایران همواره خواهان این است که تمام فرماندهان این گروه تروریستی در درگیری هایی که از سوی ائتلاف ها ایجاد می شود کشته شوند اما اینکه آمریکا چنین ادعایی کند تعجب بر انگیز است.

غرب تلاش دارد از قافله مبارزه با داعش عقب نماند

وی توضیح داد: برای مبارزه با داعش دو ائتلاف غربی و شرقی ایجاد شد. اما از زمانی که ائتلاف شرقی با حضور ایران، روسیه، سوریه و عراق به نتایج خوبی دست یافت؛ آمریکایی ها تلاش کردند در زمینه مبارزه با گروهک تروریستی داعش گامی بر دارند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه آمریکایی ها تلاش دارند از قافله مبارزه با داعش عقب نمانند، ادامه داد: اگر ائتلاف غربی اقدامات مثبتی در جهت نابودی داعش داشته باشد از طرف جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار می گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اما از آنجایی که داعش دست پرورده غربی ها است، مبارزه آمریکایی با این گروهک نقض قرض برنامه ها و اهداف گذشته خودشان است. به این جهت نمی توان مبارزه آنها را جدی گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet