هدر موبایل
1394/09/23 14:03:00
سرویس سیاسی
میرمحمدی مطرح کرد:

انتخاب اعضای کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب با توجه به فرا رسیدن ایام انتخابات قوه مقننه و مجلس خبرگان

عضو کمیسیون ماده ۱۰ احزاب٬ با اشاره به ابعاد مثبت تشکیل کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب٬ گفت: بسیار ضروری است که احزاب در ایام برگزاری انتخابات و پس از آن به صورت قانون‌مند حرکت کنند و اقدامات و برنامه‌هایشان طبق قانون اجرایی شود و تشکیل این کمیته در تحقق این امر بسیار مفید است.
انتخاب اعضای کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب با توجه به فرا رسیدن ایام انتخابات قوه مقننه و مجلس خبرگان عضو کمیسیون ماده 10 احزاب٬ با اشاره به ابعاد مثبت تشکیل کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب٬ گفت: بسیار ضروری است که احزاب در ایام برگزاری انتخابات و پس از آن به صورت قانون‌مند حرکت کنند و اقدامات و برنامه‌هایشان طبق قانون اجرایی شود و تشکیل این کمیته در تحقق این امر بسیار مفید است. https://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg انتخاب,اعضای,کمیته,نظارت,بر,انتخابات,خانه,احزاب,با,توجه,به,فرا,رسیدن,ایام,انتخابات,قوه,مقننه,و,مجلس,خبرگان Icana

محمدحسین میرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ با اشاره به انتخاب اعضای کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب٬ گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته٬ این کمیته قرار است که وظیفه نظارت بر فرآیند برگزاری انتخابات به نمایندگی از طرف احزاب را بر عهده داشته باشد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: به‌طور حتم تشکیل کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب می‌تواند بسیار مثبت باشد و این کمیته ضمن بررسی وضعیت برگزاری انتخابات٬ بر نحوه فعالیت احزاب در این حوزه رسیدگی کند.

وی افزود: همواره اعضای کمیسیون ماده 10 احزاب و مسئولان وزارت کشور بر پررنگ تر شدن نظارت بر فعالیت احزاب در حوزه سیاسی و انتخاباتی تأکید داشته‌اند٬ حال با توجه به فرا رسیدن ایام انتخابات مجلس و مجلس خبرگان٬ تشکیل کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب بسیار مثبت می‌تواند باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ تشکیل کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بسیار ضروری است که احزاب در ایام برگزاری انتخابات و پس از آن به صورت قانون‌مند حرکت کنند و اقدامات و برنامه‌هایشان طبق قانون اجرایی شود و تشکیل این کمیته در تحقق این امر بسیار مفید است.

عضو کمیسیون ماده 10 احزاب٬ ادامه داد: به طور حتم در نشست آینده این کمیسیون فعالیت و برنامه‌های کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که  اعضای کمیته نظارت بر انتخابات خانه احزاب انتخاب شدند٬ که بر این اساس فرج کمیجانی ریاست این کمیته را بر عهده دارد و حجت الاسلام مرتضوی کیاسری، حبیب زاده و میرباقری از دیگر اعضای این کمیته هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet