هدر موبایل
1394/09/23 14:31:00
سرویس سیاسی
شفیعی:

دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود، گفت: سازمان انرژی اتمی به دقت جوانب احتیاط را برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلی، رصد می‌کند.
دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دقت در انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران از شروط مهم مقام معظم رهبری بود، گفت: سازمان انرژی اتمی به دقت جوانب احتیاط را برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلی، رصد می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/73411.jpg دقت,در,انتقال,اورانیوم,غنی‌سازی,شده,ایران,از,شروط,مهم,مقام,معظم,رهبری,بود Icana

نوذر شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص روند انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده ایران به روسیه، اظهار داشت: نکات 9 گانه‌ای که در نامه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور آمده بود، به دقت در انجام معامله تاکید زیادی داشت.

نماینده مردم ممسنی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتقال اورانیوم غنی‌سازی شده باید به گونه‌ای انجام شود که بعدها خسران و ضرری بر کشور تحمیل نشود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: سازمان انرژی اتمی به دقت جوانب احتیاط را برای  جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکلی، رصد می‌کند.

شفیعی با اشاره به اینکه گام‌های اجرائی دراین زمینه در حال پیگیری است، گفت: انتقال اورانیوم منوط به بسته شدن پرونده PMDجمهوری اسلامی ایران در شورای حکام است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌های از پیش تعیین شده زمانی این انتقال صورت می‌گیرد که شورای حکام پرونده PMDرا مختومه اعلام کند و اقداماتی که باید دراراک پیگیری شود نیز، همان زمان انجام می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet