هدر موبایل
1394/09/23 10:04:00
سرویس اقتصادی
قاضی‌پور:

انتقاد از نحوه عملکرد دولت در اجرای سهام عدالت/پیگیر تفحص از سهام‌عدالت هستیم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از نحوه عملکرد دولت در اجرای طرح سهام عدالت،گفت:دولت برای پایان‌دادن به نارضایتی های مردم در خصوص طرح سهام عدالت باید سرنوشت آن را تعیین کند.
انتقاد از نحوه عملکرد دولت در اجرای سهام عدالت/پیگیر تفحص از سهام‌عدالت هستیم عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از نحوه عملکرد دولت در اجرای طرح سهام عدالت،گفت:دولت برای پایان‌دادن به نارضایتی های مردم در خصوص طرح سهام عدالت باید سرنوشت آن را تعیین کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44770.jpg انتقاد,از,نحوه,عملکرد,دولت,در,اجرای,سهام,عدالت/پیگیر,تفحص,از,سهام‌عدالت,هستیم Icana

نادر قاضی‌پور درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با انتقاد ازنحوه عملکرد دولت در اجرای طرح سهام عدالت،گفت:هرچند این طرح برای کمک به مردم به ویژه اقشار کارگر بود،اما نتوانست عایدی برای آنان داشته باشد.

نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مردم منتظر دریافت سود "سهام عدالت" هستند، افزود:بارها درخصوص تعیین تکلیف سرنوشت "سهام عدالت" ازدولت خواسته ایم شفاف‌سازی کرده و در خصوص آینده این طرح به صراحت سخن بگوید.

این نماینده مردم درمجلس نهم،با بیان اینکه پس از گذشت 10 سال از واگذاری "سهام عدالت" به 46 میلیون نفر،هنوز دولت درخصوص نحوه آزاد‌سازی و مدیریت آن به جمع‌بندی خاصی نرسیده است،تصریح کرد: دولت برای پایان دادن به نارضایتی‌های مردم درخصوص طرح سهام عدالت باید سرنوشت آن را تعیین کند.

 

سهام‌عدالت باید به اقشار آسیب‌پذیر و کارگران جامعه اختصاص یابد

وی با تاکید براینکه سهام عدالت باید به اقشار آسیب ‌پذیر و کارگران جامعه اختصاص یابد،تاکید کرد: "گسهام عدالت" به اقشار توانمند جامعه نیز تعلق گرفته و متاسفانه اعضای هیات مدیره آن نیز علی رغم اینکه باید از سوی اعضا برگزیده شود،ازسوی دولت انتخاب می شود.

قاضی پور با اشاره به قرار گرفتن بررسی تحقیق و تفحص از سهام عدالت در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس،مطرح کرد:برای روشن شدن ابعاد "سهام عدالت" پیگیر این تفحص برای به نتیجه رسیدن آن هستیم.

وی ادامه داد: بارها از دولت خواسته شده درخصوص نتایج "سهام عدالت" و همچنین سود بری مردم از آن پاسخگو باشد.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،ادامه داد:‌برای نیل به اهداف "سهام عدالت" باید منتظر به نتیجه رسیدن تحقیق و تفحص ازآن بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet