خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/09/22 16:48:38
سرویس اقتصادی
امروز در کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت گرفت؛

انتخاب اعضای کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات به وزارت صنعت

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس،از انتخاب شش نفر از اعضای کمیسیون متبوعش جهت عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات ایران به وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
انتخاب اعضای کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات به وزارت صنعت سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس،از انتخاب شش نفر از اعضای کمیسیون متبوعش جهت عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات ایران به وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/53567.jpg انتخاب,اعضای,کمیسیون,مشترک,رسیدگی,به,طرح,الحاق,شرکت,دخانیات,به,وزارت,صنعت Icana

رمضانعلی سبحانی فر درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به جزییات جلسه امروز یک شنبه (22 آذرماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،‌از ادامه رسیدگی به لایحه یک‌شوری اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا خبر داد و گفت:تصویب نهایی این لایحه در روزهای آتی صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم سبزوار،چغتای و جوین درمجلس شورای اسلامی با یادآوری دستورکار دیگر کمیسیون صنایع و معادن مجلس،افزود:دراین جلسه کلیات لایحه تنظیم مقررات مالی کشور به تصویب رسید.

این نماینده مردم درمجلس نهم،از انتخاب شش نفر ازاعضای کمیسیون متبوعش جهت عضویت درکمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات ایران به وزارت صنعت،معدن و تجارت خبرداد و تصریح کرد: آقایان قاضی‌پور،بیگلری،خانمحمدی خرمی،پیرموذن،بیاتیان و گروسی برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح الحاق شرکت دخانیات ایران به وزارت صنعت انتخاب شدند.

وی ادامه داد: دربخش دیگری ازجلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس مقرر شد؛برای بررسی مشکلات بخش کشاورزی و صنعت در کشور از وزیر صنعت،معدن و تجارت و وزیرجهاد کشاورزی برای حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس دعوت شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:‌برای حمایت از تولید و بخش کشاورزی و صنعت دعوت از وزاری جهادکشاورزی و صنعت ،معدن تجارت در دستورکار این کمیسیون قرار گرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet