هدر موبایل
1394/09/22 17:25:57
سرویس فرهنگی
فیاضی در تشریح دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح کرد؛

بررسی بودجه بخش آموزش و پژوهش در برنامه ششم با هدف رفع کاستی‌ها در برنامه پنجم

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی بودجه بخش آموزش و پژوهش در برنامه ششم با حضور وزراء علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش خبر داد.
بررسی بودجه بخش آموزش و پژوهش در برنامه ششم با هدف رفع کاستی‌ها در برنامه پنجم سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی بودجه بخش آموزش و پژوهش در برنامه ششم با حضور وزراء علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg بررسی,بودجه,بخش,آموزش,و,پژوهش,در,برنامه,ششم,با,هدف,رفع,کاستی‌ها,در,برنامه,پنجم Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (22 آذرماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت:‌  فصل‌های آموزش و پژوهش برنامه ششم در وزارت علوم و وزارت آموزش و پرورش با حضور وزرا و کارشناسانی از این دو وزارتخانه و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست در زمینه بودجه آموزشی و پژوهشی برنامه ششم با توجه به کاستی‌هایی برنامه پنجم پیشنهاداتی ارائه شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: پیشنهادات کارشناسان و نمایندگان در کمیسیون آموزش و تحقیقات بیان شد اما هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده است لذا بررسی این موضوع در جلسات آتی دنبال خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet