هدر موبایل
1394/09/23 09:05:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار مطرح کرد

واردات کاشی و سرامیک سرمایه‎گذاران یزدی را دچار مشکل کرده است

نماینده یزد و صدوق گفت: یزد رتبه اول در تولید کاشی و سرامیک کشور را دارد، اما متاسفانه واردات به صنعت ما آسیب جدی وارد کرده است.
واردات کاشی و سرامیک سرمایه‎گذاران یزدی را دچار مشکل کرده است نماینده یزد و صدوق گفت: یزد رتبه اول در تولید کاشی و سرامیک کشور را دارد، اما متاسفانه واردات به صنعت ما آسیب جدی وارد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/62311.jpg واردات,کاشی,و,سرامیک,سرمایه‎گذاران,یزدی,را,دچار,مشکل,کرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد صالح جوکار نماینده یزد و صدوق بیکاری و اشتغال را از عمده مشکلات حوزه انتخابیه خود عنوان کرد و گفت: رکود اقتصادی در کشور باعث تعطیل شدن برخی کارخانجات و عدم فروش تولیدات سرمایه گذاران شده است.

نماینده یزد و صدوق با انتقاد از واردات کالاها و تجهیزاتی که مشابه داخلی دارند، تصریح کرد: یزد در تولید کاشی و سرامیک در کشور رتبه اول را دارد، اما متاسفانه ورود این محصولات از خارج کشور به صنعت ما آسیب جدی وارد کرده است.

جوکار با تاکید بر معضل کم آبی در استان یزد متذکر شد: در سال جاری تاکنون بارانی نباریده است و چشم امید مردم به این است که خداوند این نعمت را بر آن‌ها ارزانی کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ نماینده یزد و صدوق با تاکید بر اینکه یزدی‌ها به آب نیاز دارند و آن را هدر نمی‌دهند، خاطر نشان کرد: برای تامین آب شرب این استان مناسب‌ترین و ضروری‌ترین گزینه انتقال آب است و از مسئولان می‌خواهیم اعتبارات خوبی در این زمینه در نظر بگیرند.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet