آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدرپور شهرضائی:

اقدامات ایران حول محور مقاومت سبب تغییر موضع عادل اجبیر شده است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اقدامات ایران حول محور مقاومت سبب تغییر موضع عادل اجبیر شده است، گفت: تقویت محور مقاومت شرایط خوبی را به وجود آورده که به نفع عربستان نیست.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 16:01
اقدامات ایران حول محور مقاومت سبب تغییر موضع عادل اجبیر شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اقدامات ایران حول محور مقاومت سبب تغییر موضع عادل اجبیر شده است، گفت: تقویت محور مقاومت شرایط خوبی را به وجود آورده که به نفع عربستان نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/112992.jpg اقدامات,ایران,حول,محور,مقاومت,سبب,تغییر,موضع,عادل,اجبیر,شده,است Icana

عوض حیدرپور شهرضائی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص تغییر موضع محسوس وزیر خارجه عربستان مبنی بر اینکه کشورش به دنبال ایجاد بهترین رابطه با ایران است، اظهار داشت: عربستان خواب هایی را برای منطقه دیده بود که با موضع گیری های اصولی جمهوری اسلامی ایران روبه رو شد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقداماتی که در چند ماه گذشته از سوی ایران در منطقه صورت گرفته که قسمت عمده آن حول محور مقاومت بوده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تقویت محور مقاومت شرایط خوبی را به وجود آورده که به نفع عربستان نیست، متذکر شد: عربستان در حال حاضر برای رهایی از مخمصه کنونی، دست خود را به سوی دیگر کشورها، از جمله ایران دراز کرده است.

حیدرپور شهرضائی با بیان اینکه عربستان شدیدا در مخمصه یمن و دست اندازی هایی که به محور مقاومت اسلامی انجام داده، گرفتار شده است، گفت: مقاومت اسلامی راه خود را ادامه داد و این طبیعی است که عربستان رویه خود را تغییر دهد و به راه صحیح برگردد.

وی با بیان اینکه وضعیت جمهوری اسلامی ایران پس از برجام در منطقه بسیار قوی تر و غنی تر خواهد شد، خاطرنشان کرد: عربستانی ها نیازمند همکاری با جمهوری اسلامی ایران برای حفظ شرایط داخلی خود خواهند بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: وضعیت داخلی کشور عربستان نیازمند راهنمایی کشورهایی مانند جمهوری اسلامی ایران است که تجربه زیادی دارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000