هدر موبایل
1394/09/23 12:19:35
سرویس صحن
زمانیان در اخطار قانون اساسی:

وزارت نیرو در ارتباط با چاه‌های آبی با کشاورزان ناعادلانه برخورد می‌کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس از وزیر نیرو درخواست کرد تا رفتاری عادلانه در برخورد با کشاورزان در خصوص چاه‌های آبی داشته باشد.
وزارت نیرو در ارتباط با چاه‌های آبی با کشاورزان ناعادلانه برخورد می‌کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه مجلس از وزیر نیرو درخواست کرد تا رفتاری عادلانه در برخورد با کشاورزان در خصوص چاه‌های آبی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/119893.jpg وزارت,نیرو,در,ارتباط,با,چاه‌های,آبی,با,کشاورزان,ناعادلانه,برخورد,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدسعید زمانیان دهکردی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 23 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطاری در استناد به بند 9 اصل 3 قانون اساسی در ارتباط با رفع تبعیضات ناعادلانه در تمامی زمینه ها و پی‌ریزی اقتصاد عادلانه، گفت: برخورد وزارت نیرو در ارتباط با چاه‌های آبی کشاورزان مناسب نیست هر چند کنترل هوشمند با توجه به شرایط آبی کشور لازم است اما نوع رفتار و جریمه کشاورزان سبب شده که آنها در تولید اثرگذار نباشند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی افزود: جریمه ها در ارتباط با کشاورزان کمرشکن است لذا وزارت نیرو باید بر مبنای عدالت با آنها برخورد کند.

محمدحسن ابوترابی فرد در پاسخ به اخطار قانون اساسی زمانیان گفت: آب حیات زندگی انسان ها است و وزارت نیرو نیز ضرورت دارد به طور جدی این مسئله را مورد توجه قرار دهد./     

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet