خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/09/23 12:46:08
سرویس صحن
زمانیان در تذکر شفاهی:

آقای رئیس جمهور به درد معلمان بازنشسته برسید

نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد تا به وضعیت معلمان بازنشسته رسیدگی کند.
آقای رئیس جمهور به درد معلمان بازنشسته برسید نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد تا به وضعیت معلمان بازنشسته رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/119895.jpg آقای,رئیس,جمهور,به,درد,معلمان,بازنشسته,برسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سعید زمانیان در نشست علنی امروز (دوشنبه 23 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر کشور، افزود: وزیر کشور باید به کنترل دقیق رفتارها و برخوردها و حضور مسئولان در جریان‌های انتخابات، ‌بررسی سوابق افرادی که دست اندرکار برگزاری انتخابات هستند و همچنین جلوگیری از موضع‌گیری های افرادی که در امر انتخابات مسئولیت دارند اقدام کند.

نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از وزیر اقتصاد می‌خواهم به نحوه محاسبه مالیات‌ها در کشور و در استان ها رسیدگی کند چراکه اعمال سلیقه در بسیاری از مواقع مشهود است؛ ارزش افزوده مناسب، محاسبه نمی شود و نحوه محاسبه ارزش افزوده بسیار اشتباه است همچنین نحوه برخورد در مساله مالیات‌ها و ارزش افزوده مشکلات بسیاری را برای اصناف، واحدهای صنعتی ایجاد کرده است.

وی یادآور شد: آقای رئیس جمهور و خانم ابتکار چرا به مسایل و مشکلات زیست محیطی استان و شهرستان های استان چهارمحال بختیاری در مناطق مختلف رسیدگی نمی‌شود چرا مسئولان از مناطق بازدید نمی کنند وهمه چیز را قفل کرده‌اند؛ چرا با مردم مناسب برخورد نمی‌کنید چرا قول می‌دهند و عمل نمی‌کنند.

زمانیان افزود: از وزیر جهادکشاورزی می خواهم به مساله سیب زمینی رسیدگی کند چراکه این مشکل هنوز رفع نشده است و مطالبات کشاورزان پرداخت نشده و مشکل شیر و هزینه‌های آن هنوز رفع نشده است.

نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، بن و سامان در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور به درد معلمان بازنشسته برسید حقوق این عزیزان پرداخت نشده چرا با وجود آنکه 15 ماه از بازنشستگی آنها گذشته اما اقدامی انجام نشده است، حقوق بازنشستگان فولاد و ذوب‌‌آهن پرداخت نشده است درحالی که مشکلات مردم حاد شده است.

وی گفت: وضعیت بیکاری مردم بسیار نامناسب است و مردم از برخورد نامناسب مسئولان، گرانی و بیکاری ناراضی هستند وضعیت پروژه‌های راه‌آهن شهرکرد، پروازهای فرودگاه شهرکرد رفع نشده و پروژه‌ها در شهرستان ها نیمه کاره است.

زمانیان افزود: رسیدگی به وضع بنیاد مسکن که وضعیت نامناسبی در روستاها دارد و واگذاری پروژه‌ها در روستاها و زمین‌ها و مساله قیر و قول و قرار با مردم مورد سوال است آیا نباید به آن رسیدگی کرد؟ توجه به وضعیت استان های محروم مانند چهارمحال و بختیاری و شهرستان های استان که متاسفنه در بسیاری از جاها به دلیل نداشتن اعتبار پروژه‌ها همچنان بلاتکلیف باقی مانده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet