هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی لاشکی در تذکر شفاهی:

سازمان محیط زیست با ایجاد موانع زیست محیطی سر راه معادن منطقه شمال بلای جان مردم شده است

سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به وضعیت اشتغال در منطقه شمال، گفت: متأسفانه سازمان محیط زیست با ایراداتی که به ساختار معادن این منطقه گرفته مانع کار معدن 32 ساله شن و ماسه شمال شده که این امر منجر به بیکاری ساکنان ناحیه شده است.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 12:47
سازمان محیط زیست با ایجاد موانع زیست محیطی سر راه معادن منطقه شمال بلای جان مردم شده است عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به وضعیت اشتغال در منطقه شمال، گفت: متأسفانه سازمان محیط زیست با ایراداتی که به ساختار معادن این منطقه گرفته مانع کار معدن 32 ساله شن و ماسه شمال شده که این امر منجر به بیکاری ساکنان ناحیه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/104707.jpg سازمان,محیط,زیست,با,ایجاد,موانع,زیست,محیطی,سر,راه,معادن,منطقه,شمال,بلای,جان,مردم,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (دوشنبه، 23 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با تشکر از ایرج عبدی برای طرح سوال از وزیر کار در خصوص معضل بیکاری و قانع شدن از پاسخ های وزیر و اعطای مهلت برای عمل به وعده ها، به معصومه ابتکار تذکر داد و گفت: غالب پروژه های منطقه شمال به خصوص غرب استان مازندران به علت موانع محیط زیستی خوابیده است که این موضوع مشکلاتی را در امر اشتغال ساکنان به وجود آورده است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه سازمان محیط زیست مردم را تحت فشار قرار می دهد، عنوان کرد: حدود 32 سال است که معادن شن و ماسه شمال بدون هیچگونه مشکل زیست محیطی فعالیت می کند ولی الان به علت فشارهای سازمان محیط زیست، سرمایه گذار با مشکل مواجه شده است.

وی افزود: سازمان محیط زیست اگر نگران شرایط زیست محیطی کشور است به وضعیت آلودگی آب دریا و وضعیت هوای تهران برسد و بلای جان مردم نشود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان در تذکری خطاب به وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: معلمان بازنشسته 30 سال از عمر خود را صرف تدریس دانش آموزان کردند اما الان آنهایی که 18 ماه از مدت بازنشستگی شان می گذرد تنها 10 درصد از پاداش خود را دریافت کرده اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000