هدر موبایل
1394/09/24 13:01:00
سرویس سیاسی
زارع زاده مهریزی:

مجریان انتخابات نباید جهت خاصی را دنبال کنند/ ممانعت وزارت کشور از ایجاد فضای ناسالم انتخاباتی

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشورمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجریان انتخابات نباید جهت خاصی را دنبال کنند، گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی توسط وزارت کشور باید به گونه‌ای انجام شود که مجریان انتخابات جهت دار عمل نکنند.
مجریان انتخابات نباید جهت خاصی را دنبال کنند/ ممانعت وزارت کشور از ایجاد فضای ناسالم انتخاباتی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشورمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجریان انتخابات نباید جهت خاصی را دنبال کنند، گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی توسط وزارت کشور باید به گونه‌ای انجام شود که مجریان انتخابات جهت دار عمل نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/53472.jpg مجریان,انتخابات,نباید,جهت,خاصی,را,دنبال,کنند/,ممانعت,وزارت,کشور,از,ایجاد,فضای,ناسالم,انتخاباتی Icana

دخیل عباس زارع زاده مهریزی در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی وزارت کشور برای مجریان انتخابات، اظهار داشت: برگزاری این کلاس ها را برای برگزار کنندگان انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، خبرگان و شوراها را لازم می دانم.

نماینده ابرکوه، بافق، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در راستای بهینه کردن هزینه‌های برگزاری انتخابات هر نوع فعالیتی مفید است ولی باید نکاتی را مورد توجه قرار داد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشورمجلس شورای اسلامی متذکر شد: برگزاری کلاس‌های آموزشی توسط وزارت کشور باید به گونه‌ای انجام شود که مجریان انتخابات جهت دار عمل نکنند.

زارع ‌زاده مهریزی با بیان اینکه در راستای برگزاری انتخابات دولت نباید ذهنیتی را برای فرمانداران در زمینه جهت گیری حزبی ایجاد کند، گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی برای مجریان انتخابات لازم است ولی با این شرط که قانون را اجرا کنند.

وی افزود: فرمانداران، بخشداران و مجریان انتخابات باید آموزش ببینند تا جهت خاصی را اعمال نکنند و در گرایش‌های آن‌ها نفی و اثبات در مورد کاندیداها وجود نداشته باشد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه دولت‌های گذشته انتخابات را سالم برگزار کرده‌اند و تقلبی در کارنبوده که این موضوع را همگان اقرار کرده‌اند و در انتخابات‌های گذشته تلاشی صورت نگرفته تا جریان و حزب خاصی پیروز شود.

زارع زاده مهریزی خاطرنشان کرد: امیدوارم وزرات کشور با مجریان متخلف به جد برخورد کند تا فضای انتخابات به هیچ وجه نا سالم نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet