هدر موبایل
1394/09/23 15:31:30
سرویس صحن
دهقان قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58756.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمد دهقان در نشست علنی امروز (دوشنبه 23 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

داریوش اسماعیلی نماینده مردم سروستان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در بهسازی  راه های روستای شهرستان های خرامه، کوار و سروستان و به وزیر نیرو در خصوص تسرسع در شروع عملیات ایجاد خط لوله انتقال آب از سد درود زر به روستاهای مرکزی و شهر خرامه، به رئیس جمهور در خصوص تامین اعتبار و پرداخت سهم وزارت راه و شهرسازی در خصوص احداث جاده خرامه –نیریز تذکر داد.

مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص لزوم متناسب سازی نرخ بیمه صنف تعمیر وفروش ساعت، به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص لزوم متناسب سازی نرخ بیمه صنف مصنوعات فلزی اصفهان درراستای حمایت از کسب و کار این صنف و به وزیر بهداشت در خصوص لزوم دقیق تر شدن سازوکارهای اجرای ماده 13 قانون مواد خوراکی ، آشامیدنی ، بهداشتی و آرایشی و جلوگیری از تفسیرهای سلیقه ای کارشناسان وزارت بهداشت در مورد واحدههای صنفی رستوران داران، چلوکباب داران و فروشندگان نبات و پولک تذکر داد.

مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص لزوم برنامه ریزی دقیق تر برای ضابطه‌مند کردن واردات گل مصنوعی و حمایت از تولید داخلی تذکر داد.

دهقان نماینده طرقبه به وزیر نیرو در خصوص جلوگیری از پرکردن چاه‌های سطحی سه متری به جای چاه‌های عمیق غیرمجاز تذکر داد.

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد به رئیس‌جمهور در خصوص توضیح علت عدم افزایش حقوق بازنشستگان تذکر داد.

یعقوب جدگال نماینده مردم چابهار به وزیر کشور در خصوص لزوم رسیدگی به تبلیغات انتخاباتی بخشدار مرکزی شهرستان نیک‌شهر و برگزاری جلسات برای کاندیداهای خاص و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص رسیدگی به عملکرد ضعیف رئیس آموزش و پرورش منطقه در خصوص ساماندهی مدارس تذکر داد.

نقوی حسینی نماینده مردم ورامین به وزیر ورزش و جوانان در خصوص توضیح علت بی ثباتی در مدیریت ادارات ورزش و جوانان و اقدامات بی ضابطه در انتصابات تذکر داد.

محبی نماینده سنقر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص توضیح علت عدم جذب نیروهای پیش دبستانی علیرغم مصوبه مجلس شورای اسلامی، همچنین عدم پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته 93 تذکر داد.

بذرپاش، زاکانی، نبویان ، سالک و آذین نمایندگان تهران ، اصفهان و رفسنجان به رئیس جمهور در خصوص لزوم اقدام عاجل برای حفظ منافع ملی در مواجهه با مفاد پیش نویس قطع‌نامه شورای حکام راجع به بستن پرونده پی ام دی تذکر دادند.

قاضی زاده هاشمی، دهقان ، کریمی قدوسی، خسروی سهل آبادی، محسنی ثانی، اسد اللهی ، مصباحی مقدم ، پژمان‌فر، حسین زاده بحرینی،‌عبادی، رجایی، مروی ، نگهبان سلامی نمایندگان مشهد، طرقبه ، تربت حیدریه ، سبزوار، تربت جام، نیشابور، تهران ، مشهد، بیرجند، گناباد ، خواف و رشتخوار به رئیس جمهوردر خصوص توضیح علت انفعال وزارت امور خارجه و فرهنگ ارشاد اسلامی درقبال انتقال محل برگزاری اجلاس وزرای کشورهای اسلامی 2017 از مشهد به شهر کوچکی در سودان علی رغم تصویب برگزاری این جلسه در سازمان آیسسکو در سال 2010تذکر دادند.

کارخانه ای نماینده همدان به وزیر نیرو در خصوص دستور بررسی و اعلام نتیجه راجع به استناد قانونی مبالغ متعدد دریافتی در قبوض آب مصرفی، به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص رسیدگی به پذیرش بی رویه دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی و به وزیر نفت در خصوص دستور بررسی و اعلام نتیجه راجع به استناد مبالغ دریافتی از گاز مصرفی تذکر داد.

بیرانوند نماینده مردم بروجرد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم عدم تمدید حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان و افت تحصیلی دانش آموزان تذکر داد.

عبادی نماینده مردم بیرجند به وزیر راه  وشهرسازی در خصوص لغو مکرر پروازهای فرودگاه بیرجند از جمله پرواز شرکت ماهان تذکر داد.

فلاحی باباجان نماینده مردم اهر به وزیر جهادکشاورزی در خصوص توضیح علت ورود برنج آلوده به سرب از هندوستان تذکر داد.

آصفری به وزیر نیرو در خصوص لزوم ارتقای وضعیت قرارداد نیروهای توانیر و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم پرداخت یارانه شیر دامداران استان و به وزیر دفاع در خصوص لزوم پرداخت حقوق بازنشستگان کارخانه واگن پارس تذکر داد.

پورابراهیمی نماینده کرمان به وزیر فرهنگ در خصوص جلوگیری از توزیع سریال شهرزاد در شبکه خانگی.تذکر داد 

خجسته نماینده همدان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت معوقات و پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته تذکر داد.

جدگال نماینده چابهار به وزیر کشور در خصوص توضیح علت عدم حضور منظم فرماندار شهرستان قصرقند در بخشدار مرکزی آن در محل خدمت تذکر داد.

ثروتی نماینده بجنورد به رئیس جمهور در خصوص لزوم اجرای قانون راجع به هم ترازی حقوق بازنشستگان با شاغلان تذکر داد.

آریایی نژاد نماینده ملایر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص توضیح علت عدم رسیدگی به وضعیت معیشتی بازنشستگان و تبعیض در حقوق پرداختی به آنان تذکر داد.

مقتدایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور در خصوص لزوم تخصیص اعتبارات برای مساجد و بقاع متبرکه تذکر داد.

زاهدی نماینده کرمان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص لزوم جلوگیری از توزیع قسمت هشتم سریال شهرزاد و برخورد با تهیه کننده و کارگردان آن تذکر داد.

سبحانی نیا نماینده نیشابور به وزرای صنعت و کشور درباره تسریع در نوسازی ناوگان شهری نیشابور تذکر داد.

کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره توضیح علت عدم پذیرش ضامن از غیر از وابستگان درجه یک برای وام‌ها ضروری و عدم پرداختن وام ازدواج توسط بانکها تذکر داد.

غضنفر آبادی، ضرغام صادقی، محمدرضا امیری نمایندگان بم، شیراز و کهنوج به وزیر راه و شهرسازی درباره علت حفظ دو ضامن برای اخذ تسهیلات جهت ساخت واحدهای روستایی تذکر داد.

عبدالکریم جمیری نماینده بوشهر به وزیر علوم و تحقیقات در خصوص جلوگیری قاطع از برخوردهای سیاسی با اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها تذکر داد.

مددی نماینده مردم میانه به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص علت عدم اجرایی شدن دستورات در 25 مرداد 94 و 9 آبان 94 و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت کوتاهی در وقت ملاقات برای نماینده ها تذکر داد.

خجسته نماینده همدان به رئیس جمهوردر خصوص ضرورت پرداخت معوقات ایثارگران به خصوص خانواده شهدا تذکر داد و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص لزوم ضرورت اجرای نظام رتبه بندی معلمان تذکر داد و به رئیس جمهور برای رسیدگی به خانواده شهدا تذکر داد.

حلیمه عالی نماینده سیستان به وزیر فرهنگ در خصوص عدم نظارت بر عملکرد و سایت های خبری و ایجاد تشویش اذهان عمومی تذکر داد.

مقتدایی،‌ سیدناصر موسوی لارگانی، احمد سالک، نقوی حسینی، بهرام بیرانوند، حمیدرضا فولادگر، سیدعلی طاهری، سیدامیرحسین قاضی زاده، نبویان و ابوالقاسم خسروی به رئیس جمهور در خصوص پرهیز از موضع گیری تضعیف کننده نمایندگان مجلس و قوه قضاییه به ویژه در آستانه انتخابات تذکر دادند.

دهدشتی نماینده آبادان به وزیر نفت در خصوص علت عدم نظارت و شفافیت در عملکرد صندوق بازنشتگی نفت تذکر داد.

موسی غضنفرآبادی نماینده بم به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تکمیل باقیمانده باند دوم جاده بم به کرمان، همچنین علت عدم تخصیص مبلغ سهم بهسازی راه های بم- جیرفت از مبلغ 4میلیارد و 400 میلیون تومان تذکر داد.

بهروز نعمتی نماینده اسدآباد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اینکه بیش از سه ماه از فصل برداشت چغندر می گذرد ولی متاسفانه هنوز حاصل زحمات کشاورزان در گل و لای دفن است تذکر داد.

منظری توکلی نماینده بافت به وزیر کشور درباره هنجار شکنی و مظاهر فسق و فحشا در یکی از پارک های تهران از طریق خبر 20:30 تذکر داد.

کارخانه‌ای، سیدمهدی هاشمی، جواد کریمی قدوسی،‌سید ناصر موسوی لارگانی، رضا صابری، نصرالله پژمان‌فر ،‌حبیب آقاجری، قاسم جعفری، فرج الله عارفی،‌فیاضی، سلیمانی و نوباوه، زاهدی، رحماندوست، نادران،‌ ثروتی، نقوی حسینی، کوثری، آصفری، ذوالانوار، بذرپاش ، زاکانی و سالک و آذین در تذکر به رئیس جمهوردر خصوص مفاد پیش نویس قطع‌نامه شورای حکام در رابطه با مسدود کردن پی ام دی یک فریب آمریکایی است که به مثابه ختم پرونده به یک روش و گشودن آن یک روش دیگر است که نظام اسلامی را در شرایطی به مراتب بدتر از قبل قرار داده و اقدام عاجل رئیس جمهور را در جهت حفظ منافع ملی می طلبد تذکر داد.

کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توضیح علت لغو وام صندوق توسعه ملی برای صنعت مرغداری تذکر داد.

آقاجری نماینده بندرماهشهر به وزیر آموزش و پرورش در خصوص ‌توضیح علت نفوذ طرفداران فتنه در آموزش و پرورش خوزستان و افت کیفیت تحصیلی ذکر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet