آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آریایی نژاد خبر داد:

توضیحات هاشمی درباره پالایشگاه خون، نماینده سوال‌کننده را قانع نکرد

سرویس اجتماعی
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از قانع نشدن یکی از نمایندگان نسبت به توضیحات وزیر بهداشت درخصوص واگذاری پالایشگاه خون به بخش خصوصی خبر داد.
دوشنبه 23 آذر 1394 ساعت 16:28
توضیحات هاشمی درباره پالایشگاه خون، نماینده سوال‌کننده را قانع نکرد عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از قانع نشدن یکی از نمایندگان نسبت به توضیحات وزیر بهداشت درخصوص واگذاری پالایشگاه خون به بخش خصوصی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/48087.jpg توضیحات,هاشمی,درباره,پالایشگاه,خون،,نماینده,سوال‌کننده,را,قانع,نکرد Icana

احمد آریایی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز (دوشنبه 23 آذرماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: سوال چند نفر از نمایندگان از وزیر بهداشت تنها دستور کار امروز کمیسیون به شمار می رفت.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اغلب سوالات نمایندگان مربوط به حوزه های انتخابیه و پیرامون مباحثی همچون تغییر روسای دانشگاه های علوم پزشکی بود که با پاسخ های وزیر، نمایندگان قانع شدند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک سوال ملی در مورد واگذاری پالایشگاه خون به بخش خصوصی مطرح کرد که وزیر اعلام داشت این موضوع با بخش خصوصی مرتبط است و وزارتخانه مسئولیتی در این خصوص ندارد که این پاسخ ها نتوانست نماینده را قانع کند در نهایت این سوال به صحن علنی مجلس کشیده شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000