هدر موبایل
1394/09/23 17:12:37
سرویس اقتصادی
رجبی خبرداد:

وزیر اقتصاد هفته آینده به کمیسیون اقتصادی می آید

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده وزیر اقتصاد در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی حضور نیافت، براساس برنامه مقرر شده اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون به بررسی طرح‌ها و لوایح و اخبار اقتصادی روز در جلسه فردای این کمیسیون بپردازند.
وزیر اقتصاد هفته آینده به کمیسیون اقتصادی می آید عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده وزیر اقتصاد در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی حضور نیافت، براساس برنامه مقرر شده اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون به بررسی طرح‌ها و لوایح و اخبار اقتصادی روز در جلسه فردای این کمیسیون بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg وزیر,اقتصاد,هفته,آینده,به,کمیسیون,اقتصادی,می,آید Icana

عبدالکریم رجبی درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره دلیل عدم برگزاری نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:براساس برنامه مقرر شده بود "طیب‌نیا" وزیراموراقتصادی و دارایی برای پاسخگویی به سوال نمایندگان درجلسه امروزکمیسیون اقتصادی حضور یابد.

نماینده مردم مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:با توجه به برگزاری جلسه هیئت دولت و لزوم حضور وزیراموراقتصادی و دارایی در این نشست،هماهنگی هایی با کمیسیون اقتصادی مجلس صورت گرفت تا طیب نیا در جلسات بعدی کمیسیون، پاسخگوی سوالات نمایندگان باشد.

عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با توجه به مطالب مذکور نشست امروز کمیسیون اقتصادی برگزارنشد،یادآورشد: در جلسه فردای کمیسیون اقتصادی،اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون به  بررسی طرح‌ها و لوایح و اخبار اقتصادی روز خواهند پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet