هدر موبایل
1394/09/23 18:55:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

مجلس آینده از آن کسانی است که تعادل بیشتری دارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس دهم از آن کسانی خواهد بود که از تعادل بیشتری برخوردار هستند.
مجلس آینده از آن کسانی است که تعادل بیشتری دارند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس دهم از آن کسانی خواهد بود که از تعادل بیشتری برخوردار هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/98291.jpg مجلس,آینده,از,آن,کسانی,است,که,تعادل,بیشتری,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛ جواد جهانگیرزاده افزود: این موضوع جزو ضروریات و واقعیات محتملی است که مجلس آینده باید از معتقدان معتدل دو جریان تشکیل شود.
وی ادامه داد: البته باید از صدای مخالف هم حمایت کرد چون اگر صدای مخالف در مجلس نباشد، پویایی لازم را ندارد و این حق همه گروه های سیاسی و اجتماعی است که در مجلس نماینده داشته باشند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر چه مجلس در درون خود تعامل بیشتری داشته باشد امکان رسیدن به نتیجه مطلوب بیشتر است.
جهانگیرزاده با بیان این که نباید به سمت حذف برخی از گروه های سیاسی و اجتماعی رفت، تصریح کرد: جریان های اصولگرا برای انتخابات آتی باید از برچسب زنی و اتهام زنی به هم پرهیز کنند و مبنای مجلس آینده باید مبتنی بر کارآمدی و وجود انگیزه های انقلابی باشد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet