هدر موبایل
1394/09/24 11:26:20
سرویس صحن
حسینی صدر در صحن علنی:

نمایندگان یکدیگر را به بی‌تعهدی متهم نکنند

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه هرکاری که برای منافع مردم و پیروی از رهبری انجام می شود، وظیفه افراد است، گفت: اگر نماینده‌ای از گفته‌ای در مجلس ناراحت می‌شود نباید فرد دیگری را به بی‌تعهدی متهم سازد.
نمایندگان یکدیگر را به بی‌تعهدی متهم نکنند عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه هرکاری که برای منافع مردم و پیروی از رهبری انجام می شود، وظیفه افراد است، گفت: اگر نماینده‌ای از گفته‌ای در مجلس ناراحت می‌شود نباید فرد دیگری را به بی‌تعهدی متهم سازد. https://cdn.icana.ir/d/019/113306.jpg نمایندگان,یکدیگر,را,به,بی‌تعهدی,متهم,نکنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مؤید حسینی صدر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به صحبت‌های مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران با استناد به اصل 79 قانون اساسی گفت:ر به فرموده حضرت آقا، مجلس جای سخن حکیمانه است و مقام معظم رهبری در سخنان مختلف فرمودند از دولت ها حمایت می کنند مگر جایی که جای تذکر و ارشاد باشد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی افزود: من دیروز در تذکر شفاهی در صحن علنی، در خصوص مناطق آزاد صحبت کردم و بابت اینکه خوی از قافله توسعه عقب مانده است ناراحت بودم که آقای پیرموذن از من خواستند که استعفا دهم؛ صحبت بعدی من هم تنها جواب وی بود و قصد توهین به کسی را نداشتم.

وی افزود: امروز نماینده ای که از این موضوع ناراحت شده بود انتقاداتی را مطرح کردند که به نظر می رسد بزرگترین کفر و گناه این است که انسان خود را متعهدتر و ولایتمدارتر و علاقمندتر از بقیه به کشور بداند؛ این در حالی است که همه برابریم و تنها در پیشگاه خداوند نماینده مردم و اینکه چه کسی به کشور علاقه دارد مشخص می شود.

حسینی صدر تأکید کرد: هرکجا که برای منافع مردم و پیروی از رهبری، کاری انجام می شود، وظیفه افراد است لذا خواهش می کنم اگر موضوعی موجب ناراحتی نمایندگان می شود افراد دیگر را به بی تعهدی متهم نکنیم چرا که گناه کبیره است./       

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet