خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1394/09/24 12:34:19
سرویس صحن
رضایی در نطق میان دستور:

انتخابات مجلس نباید شکاف و اختلاف را در جامعه بیشتر کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه دشمن می‌خواهد با فشار همه جانبه به اقشار مختلف بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کنند، افزود: دلسوزان باید آگاه باشند و با درک درست از شرایط به مصالح جامعه و مردم بی‌اندیشند و انتخابات مجلس نباید شکاف و اختلاف را در جامعه بیشتر کند.
انتخابات مجلس نباید شکاف و اختلاف را در جامعه بیشتر کند عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه دشمن می‌خواهد با فشار همه جانبه به اقشار مختلف بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کنند، افزود: دلسوزان باید آگاه باشند و با درک درست از شرایط به مصالح جامعه و مردم بی‌اندیشند و انتخابات مجلس نباید شکاف و اختلاف را در جامعه بیشتر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/126968.jpg انتخابات,مجلس,نباید,شکاف,و,اختلاف,را,در,جامعه,بیشتر,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد ابراهیم رضایی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه 24 آذرماه) در نطق میان دستور خود با بیان اینکه پیروزی‌های اخیر مسلمانان در  کشور سوریه و عراق دشمنان را آشفته کرده و آن‌ها درصدد ایجاد فنته و آسیب به مسلمانان در سایر نقاط جهان برآمدند تا با پرداختن به موضوعات فرعی توجه جهان اسلام را از محور مقاومت به ویژه فلسطین دور کنند، گفت: آمریکا و اسرائیل بدانند در هر شرایط فلسطین موضوع اصلی مسلمانان است و فلسطین هرگز فراموش نخواهد شد و همه ما از انتفاضه اخیر این کشور حمایت می‌کنیم.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همه دلسوزان اسلام و نظام بیدار باشند و بدانند دشمنان نظام برای تخریب همه جانبه بسیار فعال و جدی شده‌اند، تلاش برای تخریب برنامه‌هایی که با هدف خدمت‌رسانی به مردم تدارک دیده شده، بسیار اتفاق می‌‍‌افتد و هر جا نقطه امید و رضایت مردم است به شدت به مورد تخریب قرار می‌گیرد؛ آنها همه دستاوردها را زیر سوال می‌برند و برای اهداف دون دنیایی، حزبی و جناحی چه حیله‌ها که نمی‌کنند، مردم بدانند در پشت تمامی این مفاسد دست دشمن قرار دارد.

وی تاکید کرد: دشمنان آمریکایی و صهیونیستی از این تخریب بهرمند می‌شوند بنابراین ضرورت رعایت اخلاق و تلاش برای ایجاد وحدت و انسجام در جامعه در شرایطی که دشمن درصدد توطئه‌های مستمر به ویژه تحریم اقتصادی است احساس می‌شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه دشمن می‌خواهد با فشار همه جانبه به اقشار مختلف بین مردم و حاکمیت فاصله ایجاد کنند، افزود: دلسوزان باید آگاه باشند و با درک درست از شرایط به مصالح جامعه و مردم بیندیشند و انتخابات مجلس نباید شکاف و اختلاف را در جامعه بیشتر کند. در این شرایط از دولت انتظار می‌رود که با اجرای دقیق و همه جانبه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی زمینه سوء استفاده دشمنان را بر طرف کند.

وی ادامه داد: از مسئولان نظام انتظار می‌رود به آموزش و پرورش نظر حکیمانه‌تری داشته باشند تا این سرمایه عظیم دستخوش منافع جناحی نشود، متاسفانه این اتفاق ناگوار در سازمان مقدس آموزش و پرورش رخ داده است. 

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس از وزیر بهداشت و درمان به دلیل پذیرش دعوت مردم خمین و حضور همه جانبه او در این دو شهرستان تشکر ویژه کرد و گفت: امیدوارم همه مسئولان و دولتمردان برنامه منسجمی  برای مبارزه با فساد به عنوان یک فرهنگ عمومی در پیش بگیرند و مبارزه با فساد همه جانبه شده و دست مفساد از منابع ارزشمند قطع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet