آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبدی در تذکر شفاهی:

تبلیغات صداوسیما درخصوص پدیده شاندیز، معاونت در جرم محسوب می‌شود

سرویس صحن
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت مالباختگان پدیده شاندیز گفت: صداوسیما پول زیادی از بابت تبلیغات پدیده شاندیز اخذ کرده که باید با رسیدگی زمینه بازگشت این پول‌ها به مردم فراهم شود.
سه‌شنبه 24 آذر 1394 ساعت 12:37
تبلیغات صداوسیما درخصوص پدیده شاندیز، معاونت در جرم محسوب می‌شود نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت مالباختگان پدیده شاندیز گفت: صداوسیما پول زیادی از بابت تبلیغات پدیده شاندیز اخذ کرده که باید با رسیدگی زمینه بازگشت این پول‌ها به مردم فراهم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/57848.jpg تبلیغات,صداوسیما,درخصوص,پدیده,شاندیز،,معاونت,در,جرم,محسوب,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج عبدی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه  24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: باید به وضعیت مالباختگان موسسه پدیده شاندیز رسیدگی شود چراکه در حدود یک‌هزار و 200 نفر از شهرستان خرم‌آباد در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌اند و باید به وضعیت آنان رسیدگی شود.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگینی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از خانوارهای محرومی که در پروژه پدیده شاندیز سرمایه‌گذاری کرده است، مادر چند یتیم است که پول رهن خانه اجاره‌ای‌اش را در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده، بنابراین باید هرچه سریعتر به وضعیت مالباختگان رسیدگی شود.

عبدی افزود: صداوسیما پول زیادی از بابت تبلیغات پدیده شاندیز اخذ کرده که باید با رسیدگی، زمینه بازگشت این پول‌ها به مردم فراهم شود.

وی ادامه داد: تبلیغات صداوسیما درخصوص پدیده شاندیز به نوعی معاونت در جرم محسوب می‌شود که باید با آن برخورد شود.

عبدی در تذکری به وزارت نیرو گفت: باید به وضعیت ساخت و تکمیل دو سد مشهوده و بختیاری در حوزه انتخابیه‌ام رسیدگی شود؛ زیرا در لایحه دولت این موضوعات لحاظ نشده است درحالیکه تکمیل این دو سد باعث رفع بسیاری از مسائل در حوزه تامین منابع آبی منطقه خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: از مدیریت دانشگاه علوم پزشکی درخواست دارم به وضعیت استخدام حدود 200 نفر از کارکنان این دانشگاه رسیدگی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000