هدر موبایل
1394/09/24 12:24:28
سرویس صحن
محمدی در تذکر شفاهی:

بیمه رانندگان تاکسی مورد توجه دولت و سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرد

عضو کمیسیون اصل نود مجلس ضمن انتقاد از قطع بیمه رانندگان تاکسی گفت: بیمه حق رانندگان تاکسی و خودروهای سنگین است لذا نباید در حق آنان اجحافی صورت گیرد.
بیمه رانندگان تاکسی مورد توجه دولت و سازمان تأمین اجتماعی قرار گیرد عضو کمیسیون اصل نود مجلس ضمن انتقاد از قطع بیمه رانندگان تاکسی گفت: بیمه حق رانندگان تاکسی و خودروهای سنگین است لذا نباید در حق آنان اجحافی صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/121929.jpg بیمه,رانندگان,تاکسی,مورد,توجه,دولت,و,سازمان,تأمین,اجتماعی,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، داوود محمدی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 24 آذرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: بیمه نکردن رانندگان تاکسی که به خاطر عدم پرداخت بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی است، باعث شده زمزمه هایی نیز در خصوص اجحاف در حق رانندگان مینی بوس، کامیون و خودروهای سنگین به گوش برسد؛ لذا رئیس و نمایندگان مجلس باید با این موضوع برخورد کنند.

نماینده مردم قزوین و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سخت و زیان آور بودن کار رانندگان بر هیچکس پوشیده نیست لذا پس از 20 سال رانندگی و تحمل آسیب های جسمی و روحی باید حقوق آنها به صورت عادلانه و بدون تبعیض پرداخت شود.

وی افزود: امکان دارد رانندگان مانند سایر افراد دچار سانحه یا رکود کاری شوند لذا نیاز به اخذ استراحت پزشکی دارند که متأسفانه سازمان تأمین اجتماعی در این خصوص هیچ اقدامی جهت جبران خسارت رانندگان به عمل نمی آورند.

محمدی در خصوص ضرورت توجه به نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری با اعطای تسهیلات ارزان قیمت دولتی گفت: امروزه بیش از 8 درصد تولید ناخالص ملی به حوزه حمل و نقل اختصاص یافته لذا این سرمایه موثر در اقتصاد کشور باید در بانکی تحت عنوان بانک حمل و نقل سرمایه گذاری شود تا رانندگان بتوانند از مزایای این بانک در ابعاد مختلف استفاده کنند.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: حل مشکلات کارکنان شرکتی، خرید مزیتی، مربیان بهداشت و پیش دبستانی و متقاضیان غیر مرتبط باید در دستور کار قرار گیرد./      

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet