هدر موبایل
1394/09/24 12:10:00
سرویس سیاسی
دکترلاریجانی در چهارمین همایش ملی نقش پژوهش در قانونگذاری؛

تنقیح‌قوانین‌برای‌حذف‌خلاءهای‌موجود/تورم‌قوانین‌منجر به سردرگمی سرمایه‌گذاران‌شده‌است

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تورم قوانین موجب سردرگمی بسیاری از سرمایه‌گذاران شده است،گفت: در حال حاضر تنقیح قوانین برای بررسی خلاءهای موجود در آن در مجلس در حال انجام است.
تنقیح‌قوانین‌برای‌حذف‌خلاءهای‌موجود/تورم‌قوانین‌منجر به سردرگمی سرمایه‌گذاران‌شده‌است رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تورم قوانین موجب سردرگمی بسیاری از سرمایه‌گذاران شده است،گفت: در حال حاضر تنقیح قوانین برای بررسی خلاءهای موجود در آن در مجلس در حال انجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/127018.jpg تنقیح‌قوانین‌برای‌حذف‌خلاءهای‌موجود/تورم‌قوانین‌منجر,به,سردرگمی,سرمایه‌گذاران‌شده‌است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکترعلی لاریجانی امروز (سه‌شنبه 24 آذرماه) در چهارمین "همایش ملی نقش پژوهش در قانونگذاری" گفت: من تاسف می‌خورم که به خاطر برگزاری جلسه علنی از ابتدای این همایش در خدمت شما نبودم، چرا که هرسال نعمتی بود تا بتوانم از تمام سعی و تلاش شما تشکر کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط کشور،افزود: شرایط کشوراقتضاء می‌کند یک نگاه علمی به موضوعات وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه پژوهشگران پشتوانه علمی کشور هستند،گفت:برخی از کارهای شما از غنای بسیار خوب علمی برخوردار است که نمونه آن همین کتاب اقتصاد ایران در سال 94 است.

دکترلاریجانی ادامه داد: برای اینکه در تصمیم گیری همه بدانند در چه شرایطی قرار داریم باید در سایر حوزه ها هم کتاب‌هایی همچون کتاب مذکور تدوین شود تا تصمیم سازی دقیقی صورت بگیرد.

 

دستورالعمل‌های زیاد برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور را دارند دردسر ایجاد می کند

وی با انتقاد از تورم و انبوه قوانین،تاکید کرد: لغزندگی در تصمیم گیری عامل وجود قوانین زیاد است که این تورم قوانین و دستورالعمل‌های زیاد موجبات ایجاد دردسر برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور را دارند را فراهم می‌کند.

دکترلاریجانی با اشاره به اینکه تنقیح قوانین درمجلس درحال انجام است، گفت:در حال حاضر شاید حدود 8 عنوان تنقیح صورت گرفته که این نشان می‌دهد چه مواردی نسخ شده و در چه مواردی خلاء وجود دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی،تاکید کرد:مرکز پژوهش‌ها می‌تواند کمک حال مرکز تنقیح بوده و تصویر روشنی از خلاء‌های موجود داشته باشیم./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet