هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورابراهیمی مطرح کرد:

ضرورت اصلاح ساختار اقتصادی کشور در شرایط پساتحریم/ موتوراقتصادی کشور با اصلاح ساختار روشن می‌شود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط پساتحریم ساختار اقتصادی کشور باید با محوریت اقتصاد مقاومتی اصلاح شود،گفت: در غیر این‌صورت موفقیت های دوران پساتحریم از محل رفع تحریم ها عملیاتی نمی شود.
چهارشنبه 25 آذر 1394 ساعت 15:14
ضرورت اصلاح ساختار اقتصادی کشور در شرایط پساتحریم/ موتوراقتصادی کشور با اصلاح ساختار روشن می‌شود عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط پساتحریم ساختار اقتصادی کشور باید با محوریت اقتصاد مقاومتی اصلاح شود،گفت: در غیر این‌صورت موفقیت های دوران پساتحریم از محل رفع تحریم ها عملیاتی نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/80256.jpg ضرورت,اصلاح,ساختار,اقتصادی,کشور,در,شرایط,پساتحریم/,موتوراقتصادی,کشور,با,اصلاح,ساختار,روشن,می‌شود Icana

محمدرضا پورابراهیمی درگفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بسته شدن پرونده هسته ای ایران در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت:این موضوع زمینه ساز اجرای برجام و لغو تحریم ها در گام های بعدی است.

نماینده مردم کرمان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط پساتحریم محدودیت‌ها و مشکلات اساسی ساختار اقتصادی کشور باید رفع شود،افزود:درغیر این‌صورت موفقیت‌های دوران پساتحریم از محل رفع تحریم ها عملیاتی نمی شود.

 

موتوراقتصادی کشور باید با اصلاح ساختار روشن شود

پورابراهیمی ادامه داد:اگر اشکالات ساختاری اقتصادی که قبل از تحریم‌ها وجود داشته و در زمان تحریم ها تشدید شده برطرف نشود به قبل از تحریم ها بر می گردیم.

وی با تاکید بر اینکه در دوران پساتحریم باید اصلاح ساختاردرونی صورت گیرد،اظهارداشت:موتوراقتصادی کشور باید با اصلاح ساختار روشن شود و دراین صورت می توان به آینده اقتصادی کشور امیدوار بود.

 

ضرورت عملیاتی شدن ظرفیت‌های درونی اقتصادی کشور

پورابراهیمی افزود:زمانی رفع تحریم‌ها به اقتصاد کشور کمک می کند که ظرفیت‌های درونی اقتصادی کشور شکوفا و عملیاتی شود و در این زمینه پیشنهاد اجرای اصلاح ساختار اقتصادی با محوریت اقتصاد مقاومتی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به محورهای اقتصاد مقاومتی تصریح کرد:هدف از اصلاح ساختار باید توسعه صادرات غیرنفتی،اقتصاد دانش بنیان و کاهش وابستگی به نفت باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000