هدر موبایل
1394/09/25 10:11:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آذین:

نفوذ، هسته مرکزی سیاست‌های تعاملی آمریکاست

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه نفوذ یک واقعیت است نه یک حرکت جناحی تصریح کرد: نظام سلطه و در راس آن آمریکا، از سیاست‌های تقابلی به سیاست‌های تعاملی روی آورده است که با درایت مقام معظم رهبری این نفوذ دشمنان به وضوح برای مردم و مسوولان تبیین و تشریح شده است.
نفوذ، هسته مرکزی سیاست‌های تعاملی آمریکاست عضو کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه نفوذ یک واقعیت است نه یک حرکت جناحی تصریح کرد: نظام سلطه و در راس آن آمریکا، از سیاست‌های تقابلی به سیاست‌های تعاملی روی آورده است که با درایت مقام معظم رهبری این نفوذ دشمنان به وضوح برای مردم و مسوولان تبیین و تشریح شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/104236.jpg نفوذ،,هسته,مرکزی,سیاست‌های,تعاملی,آمریکاست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین آذین با بیان اینکه امروز وضعیت فرهنگی کشور در شرایط مناسبی به سر نمی‌برد تصریح کرد: در بحث آسیب‌های اجتماعی متاسفانه در شرایط خوبی به سر نمی‌بریم که در این خصوص نیز مقام معظم رهبری جلسات متعددی را با مسئولان ارشد کشوری برگزار کرده‌اند که در نهایت شورای عالی آسیب‌های اجتماعی تشکیل شد.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها نخبگان و دانشگاهیان ما را مورد هدف خود قرار داده‌اند، تصریح کرد: مطالعاتی که اخیر در دانشگاه‌های کشور انجام شده است، نشان می‌دهد که اکثر دانشجویان گرفتار شبکه‌های اجتماعی شده‌اند و بخش زیادی از وقت خود را صرف این کار می‌کنند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نفوذ یک واقعیت است نه یک حرکت جناحی تصریح کرد: نظام سلطه و در راس آن آمریکا، از سیاست‌های تقابلی به سیاست‌های تعاملی روی آورده است که با درایت مقام معظم رهبری این نفوذ دشمنان به وضوح برای مردم و مسوولین تبیین و تشریح شده است.

به گزارش ایسنا؛ آذین با بیان اینکه نفوذ هسته مرکزی سیاست‌های تعاملی آمریکا است افزود: نظام سلطه هیچگاه خیرخواه ما نبوده و نخواهد بود و در هیچ زمانی از تاریخ نیز خیرخواهی از آمریکا برای هیچ کشوری بروز پیدا نکرده است و امروز نیز آمریکا برای نخبگان و دانشگاهیان ما برنامه‌ریزی کرده است که باید همه ما مسئولان گوش به زنگ باشیم.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet