هدر موبایل
1394/09/27 14:37:00
سرویس اقتصادی
عاشوری قلعه رودخانی انتقاد کرد:

ماراتن سازمان هواپیمایی و حمل و نقل ریلی بر سر قیمت بلیت

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،با انتقاد از دامن زدن به گرانی ها با مسابقه سازمان هواپیمایی و حمل و نقل ریلی بر سر قیمت بلیت،گفت:‌‌ با توجه به وضعیت رکود و درآمد مردم افزایش هر نوع قیمتی به مصلحت نیست.
ماراتن سازمان هواپیمایی و حمل و نقل ریلی بر سر قیمت بلیت عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،با انتقاد از دامن زدن به گرانی ها با مسابقه سازمان هواپیمایی و حمل و نقل ریلی بر سر قیمت بلیت،گفت:‌‌ با توجه به وضعیت رکود و درآمد مردم افزایش هر نوع قیمتی به مصلحت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/57119.jpg ماراتن,سازمان,هواپیمایی,و,حمل,و,نقل,ریلی,بر,سر,قیمت,بلیت Icana

ناصرعاشوری قلعه رودخانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به افزایش بی سابقه قیمت بلیت هواپیما و قطار در روزهای اخیر،گفت:‌با توجه به وضعیت رکود و درآمد مردم افزایش هر نوع قیمتی به مصلحت نیست.

نماینده مردم فومن و شفت درمجلس شورای اسلامی،با تاکید بر اینکه هر نوع افزایش قیمتی در بلیت حمل و نقل عمومی باید با منطق همراه باشد، افزود: در شرایط کنونی کشور،رکود حاکم بر بازار و سخت شدن شرایط زندگی برای مردم افزایش قیمت بلیت قطار و هواپیما به عدم استفاده مردم از آن ها منجر خواهد شد.

 

 

دومینوی افزایش قیمت بلیت به ضرر کشور است

این نماینده مردم درمجلس نهم، با بیان اینکه افزایش دومینووار قیمت بلیت هواپیما،قطار و اتوبوس نادیده گرفتن شرایط زندگی قشر متوسط و ضعیف را درپی دارد، تصریح کرد: افزایش قیمت بلیت حمل و نقل عمومی تنها از منظر اقشار محدود مرفه توجیه پذیر است.

وی با تاکید براینکه نباید با افزایش بدون ضابطه نرخ بلیت مسافرت‌های مردم را به حداقل ممکن تقلیل داد،تصریح کرد:‌ افزایش قیمت بلیت دامن زدن به گرانی و شرکت درمسابقه بدون برنده بد شدن وضعیت اقتصادی کشور است.

 

ضرورت تشدید نظارت بر فعالیت سازمان هواپیمایی و حمل و نقل ریلی

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه تشدید نظارت بر فعالیت سازمان هواپیمایی و حمل و نقل ریلی جهت ممانعت از رشد بی سابقه قیمت ها ضروری است، افزود: مصرف سوخت دولتی و دریافت یارانه از سوی ناوگان حمل نقل هوایی و زمینی ضرروت پایبندی آن ها با ثبات قیمتی در نرخ بلیت ها را مشخص می کند.

عاشوری قلعه رودخانی ادامه داد: برداشتن نگرش سودجویی در تعیین نرخ بلیت قطار،هواپیما و اتوبوس برای کمک به اقتصاد کشور ضروری است.

وی گفت:رها سازی یک باره نرخ بلیت هواپیما و قطار به صلاح کشور نبوده و نارضایتی های بسیاری را رقم خواهد زد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:‌ افزایش نرخ بلیت ها ه مصلحت کشور نبوده و در صورت لزوم بررسی آن در مجلس صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet