هدر موبایل
1394/09/25 12:04:24
سرویس فرهنگی
منظری توکلی:

سوءتفاهم‌ها باعث توقف آثار هنری نشود/ استقبال خوب مردم از «شهرزاد»؛ فرصتی برای فرهنگ‌سازی

عضو هیأت رئیسه فراکسیون رسانه و هنر مجلس با اشاره به انتقادات اخیر نسبت به سریال شهرزاد گفت: با اندکی صبر و تأمل و درخواست توضیح از مسئولان و عوامل فیلمساز،‌ پیش از رسانه‌ای کردن مسائل می‌توانیم مانع توقف پخش سریال‌های فاخر شویم.
سوءتفاهم‌ها باعث توقف آثار هنری نشود/ استقبال خوب مردم از «شهرزاد»؛ فرصتی برای فرهنگ‌سازی عضو هیأت رئیسه فراکسیون رسانه و هنر مجلس با اشاره به انتقادات اخیر نسبت به سریال شهرزاد گفت: با اندکی صبر و تأمل و درخواست توضیح از مسئولان و عوامل فیلمساز،‌ پیش از رسانه‌ای کردن مسائل می‌توانیم مانع توقف پخش سریال‌های فاخر شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/127054.jpg سوءتفاهم‌ها,باعث,توقف,آثار,هنری,نشود/,استقبال,خوب,مردم,از,«شهرزاد»؛,فرصتی,برای,فرهنگ‌سازی Icana

علیرضا منظری توکلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نباید به علت برخی سوءتفاهم های پیش آمده جلوی پخش شهرزاد گرفته شود،‌ گفت: با گفتگو و توضیح می توان علت برخی سوءتفاهم ها را فهمید و آن را برطرف کرد.

عجله در اظهارنظر نسبت به برخی فیلم ها و برنامه ها باعث توقف بسیاری از آثار فاخر شده است

نماینده مردم بافت،‌ رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی بر این اساس بر ضرورت نظارت بیشتر وزارت ارشاد تأکید کرد و ادامه داد: متأسفانه به خاطر بسیاری از سوءتفاهم های پیش آمده در جریان اکران،‌ اجرا یا پخش برنامه های مختلف،‌ جلوی ادامه کار بسیاری از آنها گرفته شده است که این کار بعضا به ضرر فرهنگ و هنر کشور نیز بود.

این نماینده مردم استان کرمان در ادامه با تأکید بر اینکه باید در زمینه پخش سریال های شبکه خانگی هوشیاری لازم صورت گیرد،‌ گفت: بهتر است افراد برای اظهارنظر در خصوص سریال ها اندکی صبر پیشه کنند و پیش از رسانه ای کردن از مسئولان امر توضیح بخواهند تا شاهد توقف پخش سریال های فاخری مثل شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی که پیش از این نیز فیلم فاخری مثل شب دهم را در آثار خود دارد،‌ نباشیم.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون رسانه و هنر مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سریال شهرزاد با استقبال خوبی از سوی مردم روبرو شده است که باید از این فرصت برای فرهنگ سازی و ارائه تاریخ و گذشته مردم به آنها استفاده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet