هدر موبایل
1394/09/25 12:37:00
سرویس سیاسی
باقر حسینی:

وحدت ملی عامل بسته شدن PMD است/ این موفقیت را مدیون درایت رهبری هستیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسته شدن پرونده هسته ای به دلایل مختلفی وابسته بود، تاکید کرد: با تحقق شعار همدلی و همزبانی و وحدت ملی پرونده ادعایی فعالیت نظامی ایران بسته شد.
وحدت ملی عامل بسته شدن PMD است/ این موفقیت را مدیون درایت رهبری هستیم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسته شدن پرونده هسته ای به دلایل مختلفی وابسته بود، تاکید کرد: با تحقق شعار همدلی و همزبانی و وحدت ملی پرونده ادعایی فعالیت نظامی ایران بسته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/74096.jpg وحدت,ملی,عامل,بسته,شدن,PMD,است/,این,موفقیت,را,مدیون,درایت,رهبری,هستیم Icana

سید باقر حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تصمیم شورای حکام در خصوص PMDگفت: این موفقیت را در وهله اول مدیون هدایت، راهنمایی های و درایت مقام معظم رهبری هستیم. جهت دهی ایشان بود که امروز چالش 12 ساله خاتمه یافت.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس نهم شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: مقاومت ملت ایران در مقابل تحریم ها و حضور پرشور در عرصه های مختلف و حمایت از نظام جمهوری اسلامی در کنار تلاش های تیم مذاکره کننده هسته ای در این موفقیت اثر گذار بود.

وی به تاثیر مخالفان و منتقدان در بسته شدن پرونده هسته ای اشاره کرد و گفت: منتقدین و مخالفین با اعلام نظرهایشان تیم مذاکره کننده را هدایت کردند تا در مسیر غرب آنها را تحت فشار قرار ندهد. همواره عدم اعتماد به آمریکا سر لوحه کار بود و این نکات در کنار هم باعث شد امروز موفق به بسته شدن پرونده ظالمانه علیه کشورمان باشیم.

این نماینده مجلس عنوان کرد: با تمام فشارهایی که غرب وارد می کرد در نهایت پرونده هسته ای ایران به جایی رسید که مدنظر آنها نبود. هر چند که صفر تا صد قطعنامه مطلوب نظر ما نبود اما وقتی آن را با شرایط گذشته و اهداف غربی ها برای نابودی کامل فن آوری هسته ای کشور مقایسه کنیم، می توان گفت بسته شدن PMDموفقیت بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر اینکه این موفقیت را مرهون تدابیر مقام معظم رهبری هستیم، اظهار کرد: با تحقق وحدت و همدلی بین مسئولان و انسجام در پیشبرد پرونده ظالمانه علیه ایران برای همیشه بسته شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet