خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1394/09/25 12:17:45
سرویس سیاسی
نعمتی:

بسته‌شدن PMDنشان‌دهنده دست برتر ایران درمذاکره و تعامل است/بدون رهنمودهای رهبری هرگز پیروز نمی شدیم

.عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: قطعنامه شورای حکام نشان دهنده این است که با تعامل و مذاکره می توان بسیاری از مسایل بین المللی را به نحو مطلوبی پیش برد.
بسته‌شدن PMDنشان‌دهنده دست برتر ایران درمذاکره و تعامل است/بدون رهنمودهای رهبری هرگز پیروز نمی شدیم .عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: قطعنامه شورای حکام نشان دهنده این است که با تعامل و مذاکره می توان بسیاری از مسایل بین المللی را به نحو مطلوبی پیش برد. https://cdn.icana.ir/d/019/97542.jpg بسته‌شدن,PMDنشان‌دهنده,دست,برتر,ایران,درمذاکره,و,تعامل,است/بدون,رهنمودهای,رهبری,هرگز,پیروز,نمی,شدیم Icana

بهروز نعمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بسته شدن پرونده PMD گفت: شورای حکام با اکثریت آرا پذیرفته است که انرژی هسته ای ایران صلح آمیز است و این جهت گیری را می توان گامی مثبت در راستای اجرای برجام دانست.

نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعنامه شورای حکام نشان دهنده این است که با تعامل و مذاکره می توان بسیاری از مسایل بین المللی را به نحو مطلوبی پیش برد.

وی با اشاره به اینکه 12 قطعنامه قبلی که در گذشته به صورت ناعادلانه بر ایران تحمیل شده بود به بایگانی پیوست ابراز امیدواری کرد بیطرفی آمانو در اجرای برجام به گونه ای باشد که حق مردم کشورمان بیش از این ضایع نشود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه شورای حکام پذیرفته است که هیچ نشانه ای از انحراف مواد هسته ای در مقاصد صلح‌آمیز ایران مشاهده نشده است این موضوع را جهشی جدید و فصل جدید از رابطه ایران و آژانس دانست.

نعمتی افزود:  نظام ما مردمسالاری دینی است و زمانیکه رهبر انقلاب تاکید می کنند که به دنبال بمب اتم نیستیم اتمام حجت است.

نماینده مجلس نهم با اشاره به اینکه با قطعنامه شورای حکام پرونده اتهامات ساختگی علیه ایران برای همیشه بسته شد و فصل جدید از رابطه ایران و آژانس آغاز شد گفت: به این ترتیب گام بزرگی در جهت اجرایی شدن برجام برداشته شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet