هدر موبایل
1394/09/25 13:50:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عبدی:

افزایش قیمت‌ها در شرایط رکود اقتصادی به نارضایتی‌ها در جامعه دامن می‌زند/ ابراز نگرانی از شرایط فعلی اقتصاد کشور

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با بیان اینکه شرایط فعلی اقتصاد کشور نگران‌کننده است، گفت: ما شاهد طولانی شدن رکود در کشور هستیم و افزایش قیمت‌ها در این وضعیت به نارضایتی‌ها در جامعه دامن می‌زند.
افزایش قیمت‌ها در شرایط رکود اقتصادی به نارضایتی‌ها در جامعه دامن می‌زند/ ابراز نگرانی از شرایط فعلی اقتصاد کشور نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با بیان اینکه شرایط فعلی اقتصاد کشور نگران‌کننده است، گفت: ما شاهد طولانی شدن رکود در کشور هستیم و افزایش قیمت‌ها در این وضعیت به نارضایتی‌ها در جامعه دامن می‌زند. https://cdn.icana.ir/d/019/57848.jpg افزایش,قیمت‌ها,در,شرایط,رکود,اقتصادی,به,نارضایتی‌ها,در,جامعه,دامن,می‌زند/,ابراز,نگرانی,از,شرایط,فعلی,اقتصاد,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ ایرج عبدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رکود حاصل در اقتصاد کشور گفت:وضعیت اقتصاد کشور در شرایط فعلی نگران کننده است و ما شاهد طولانی تر شدن رکود حاکم بر اقتصاد هستیم.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های تولیدی و ثروت‌زا در کشور انجام نمی‌شود افزود: اگر جریان پولی کشور بخواهد به گونه‌ای کنترل شود که هیچ فعالیتی در کشور انجام نشود این وضعیت به رکود دامن می‌زند و مانع رشد اقتصادی در کشور می‌شود.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید چاره‌اندیشی‌های لازم برای خروج از وضعیت کنونی صورت پذیرد و با ایجاد ارتباط اقتصادی با کشورهای همسایه می‌توان به رفع رکود از کشور کمک کرد که این یک ضرورت در شرایط امروز کشور به شمار می‌رود.

عبدی خاطرنشان کرد: اینکه تنها مسئله تورم مدنظر باشد و به تولید و اشتغال بها داده نشود قطعا موجبات نارضایتی در کشور را فراهم خواهد کرد و لازم است تا موضوع تولید و ایجاد رونق اقتصادی مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

وی با اشاره به افزایش قیمت بلیط هواپیما و خدمات حمل و نقل عمومی گفت: اینگونه اقدامات در شرایط رکودی موجب افزایش نارضایتی در سطح جامعه می‌شود و از فعالیت‌های اقتصادی مولد کشور می‌کاهد.

نماینده مردم خرم آباد در پایان گفت: مناسب نیست که در شرایط رکودی شاهد افزایش قیمت‌ها باشیم چرا که این افزایش قیمت‌ها به اطمینان مردم در حوزه اقتصادی لطمه می‌زند.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet