هدر موبایل
1394/09/25 15:15:20
سرویس سیاسی
حقیقت پور ابراز امیدواری کرد:

بسته شدن PMDموجب خروج دلواپسان از دلواپسی شود/دلواپسان وثوق بیشتری به دست اندرکاران هسته‌ای داشته باشند

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بسته شدن پرونده PMD در شورای حکام را گامی در جهت اجرایی شدن برجام دانست و ابراز امیدواری کرد این موضوع باعث شود دلواپسان مقداری وثوق بیشتری به تیم هسته ای داشته باشند.
بسته شدن PMDموجب خروج دلواپسان از دلواپسی شود/دلواپسان وثوق بیشتری به دست اندرکاران هسته‌ای داشته باشند نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بسته شدن پرونده PMD در شورای حکام را گامی در جهت اجرایی شدن برجام دانست و ابراز امیدواری کرد این موضوع باعث شود دلواپسان مقداری وثوق بیشتری به تیم هسته ای داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/117206.jpg بسته,شدن,PMDموجب,خروج,دلواپسان,از,دلواپسی,شود/دلواپسان,وثوق,بیشتری,به,دست,اندرکاران,هسته‌ای,داشته,باشند Icana

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: رهبر انقلاب در طول مذاکرات و پس از آن نسبت به تیم مذاکره کننده و نحوه پیشبرد مذاکرات اعتماد داشتند و می بایست همه ما مانند رهبری این اعتماد را نسبت به تیم و دست اندرکاران داشته باشیم.

نمیانده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی بسته شدن پرونده PMD در شورای حکام را گامی در جهت اجرایی شدن برجام  دانست و ابراز امیدواری کرد این موضوع باعث شود دلواپسان مقداری وثوق بیشتری به تیم هسته ای داشته باشند.

وی ادامه داد: دلواپسان باید با توجه به مختومه شدن پی ام در شورای حکام  به روند فرایند توافق صورت گرفته در اجرای برجام کمک کنند.

حقیقت پور گفت: امیدواریم برجام با عنایت به رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب، نکات مورد توجه مجلس شورای اسلامی و شورای عالی امنیت ملی اجرایی شود و شاهد رفع تمام تحریم های نابجایی باشیم که در حق جمهوری اسلامی ایران طی سال های گذشته صورت گرفت.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین ابراز امیدواری کرد انشاءالله با توجه به بسته شدن پرونده PMD دلواپسان نیز از دلواپسی خارج شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet