هدر موبایل
1394/09/25 14:48:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظم جلالی:

غیرحقوقی بودن تحریم‌های ظالمانه‌ علیه ایران اثبات شد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که پس از رفع شدن مانع خودساخته غربی‌ها همه باید تلاش کنند که برجام به خوبی اجرا شود گفت: امروز با قطعنامه شورای حکام غیر حقوقی بودن تحریم‌های ظالمانه‌ای که نسبت به ایران داشتند به روشنی اثبات شد.
غیرحقوقی بودن تحریم‌های ظالمانه‌ علیه ایران اثبات شد یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که پس از رفع شدن مانع خودساخته غربی‌ها همه باید تلاش کنند که برجام به خوبی اجرا شود گفت: امروز با قطعنامه شورای حکام غیر حقوقی بودن تحریم‌های ظالمانه‌ای که نسبت به ایران داشتند به روشنی اثبات شد. https://cdn.icana.ir/d/019/104402.jpg غیرحقوقی,بودن,تحریم‌های,ظالمانه‌,علیه,ایران,اثبات,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی در ارزیابی خود از بسته شدن پرونده پی ام دی اظهار کرد:‌ فکر می‌کنیم که رگه‌هایی از واقع‌گرایی را می‌توان اکنون در حرکت آژانس مشاهده کرد و جمهوری اسلامی ایران هم از ابتدا بر این نکته تاکید داشته که تکنولوژی هسته‌ای را برای مصارف صلح آمیز و نه استفاده غیر صلح آمیز از انرژی هسته‌ای می‌خواهد.
وی خاطرنشان کرد: مسیر واقع‌گرایانه می‌تواند به تعامل بیشتر کمک کند و پس از رفع شدن این مانع خود ساخته بزرگ که غربی‌ها ساخته بودند همه باید تلاش کنند که برجام به خوبی اجرا شود.
رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: طبعا از این پس باید تحریم‌های ظالمانه غیر حقوقی که نسبت به جمهوری اسلامی ایران وجود داشته و امروز غیر حقوقی بودن آن به روشنی اثبات شده برداشته شود.
جلالی تصریح کرد: دولت و مجلس و ملت با همان شعاری که رهبری در ابتدای سال به نام همدلی و همزبانی نام نهادند از این پس به سمت حل مشکلات اصلی کشور به ویژه در ابعاد اقتصادی بروند.
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به گزارش آژانس اظهار کرد: البته در بخش‌هایی این گزارش دو پهلو هم بود مانند آن چیزی که گفته شد در قبل از سال 2003 ایران قصد داشت به سمت انحراف برود که گویی آژانس دراینجا نیت خوانی کرده چون مستندی ارائه نکردند و این مساله حقیقتا غیرحقوقی است.
به گزارش ایسنا؛ وی افزود: ما هم آنها را درک می‌کنیم، اگر این گونه ننویسند چه باید بکنند که در برابر افکار عمومی جهانی مورد سوال قرار می‌گیرند که چرا با کشوری که انحرافی در مساله هسته‌ای نداشته چنین برخوردی انجام شده؟ چرا پرونده به شورای امنیت و شورای حکام رفته و یا ایران را تحریم کرده‌اند؟ این ها سوالاتی است که باید به افکار عمومی جهان در خصوص آن پاسخ دهند.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet