هدر موبایل
1394/09/25 14:52:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده مطرح کرد

توطئه‌ها علیه ایران خنثی شد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با بسته شدن پرونده پی‌ام‌دی مدیران ارشد نظام به این نتیجه رسیدند که ظرفیت‌های داخلی و دوستداران نظام و انقلاب برای اجرایی کردن عاقلانه و هوشمندانه آرمان‌ها و اهداف عالی نظام بسیار بالاست.
توطئه‌ها علیه ایران خنثی شد یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با بسته شدن پرونده پی‌ام‌دی مدیران ارشد نظام به این نتیجه رسیدند که ظرفیت‌های داخلی و دوستداران نظام و انقلاب برای اجرایی کردن عاقلانه و هوشمندانه آرمان‌ها و اهداف عالی نظام بسیار بالاست. https://cdn.icana.ir/d/019/98291.jpg توطئه‌ها,علیه,ایران,خنثی,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جواد جهانگیرزاده گفت: با بسته شدن پرونده پی‌ام‌دی توطئه آمریکا و غربی‌ها که از 12 – 13 سال قبل علیه جمهوری اسلامی ایران آغاز شده بود به دست خودشان خنثی شد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم، بسته شدن پرونده پی‌ام‌دی را دستاوردی بزرگ برای نظام جمهوری اسلامی توصیف کرد و افزود: در اینکه اتفاق مهمی افتاد تردیدی نیست، در اینکه آمریکا و کشورهای غربی عملکرد گذشته خودشان را زیر سوال بردند تردیدی نیست، در اینکه درستکاری جمهوری اسلامی ایران به آمریکا و غربی‌ها و سایر کشورهای جهان بیش از پیش هویدار شد تردیدی نیست و در اینکه روش کار تیم مذاکره کننده هسته‌ای بهترین روش برای بستن این پرونده و سایر قطعنامه‌های بین‌المللی بود نیز تردید نیست اما نباید در گذشته ماند.
وی تاکید کرد: بازگشت به گذشته درست نیست، بدهکاری زیادی به مردم و نظام داریم، باید شرایط را تغییر داد.
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، بسته شدن پی‌ام‌دی را موجب جهش در نگاه اعتمادآمیز افکار عمومی دنیا نسبت به جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: کشورهای جهان نسبت به نوع رفتار آمریکا و غربی‌ها حساس هستند و یقینا همین مسئله موجب جهش در اعتماد آنان نسبت به ایران می‌شود.
به گزارش ایسنا؛ جهانگیرزاده ابراز امیدواری کرد که در جمهوری اسلامی ایران فردی نباشد که قدردان این دستاورد بزرگ تاریخ‌ساز نباشد.
انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet