هدر موبایل
1394/09/28 09:03:28
سرویس فرهنگی
فیاضی با اشاره به دستور کار هفته جاری عنوان کرد:

بررسی صندوق ذخیره فرهنگیان زیر ذره‌بین کمیسیون آموزش مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، بررسی نهائی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تکمیلی و رسیدگی به آیین‌نامه داخلی صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان دستور کار این کمیسیون در هفته جاری خبر داد.
بررسی صندوق ذخیره فرهنگیان زیر ذره‌بین کمیسیون آموزش مجلس سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان، بررسی نهائی طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تکمیلی و رسیدگی به آیین‌نامه داخلی صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان دستور کار این کمیسیون در هفته جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/53938.jpg بررسی,صندوق,ذخیره,فرهنگیان,زیر,ذره‌بین,کمیسیون,آموزش,مجلس Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دستور کار این هفته کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیسیون آموزش در روز یکشنبه (29 آذرماه) بررسی آیین‌نامه داخلی در مورد صندوق ذخیره فرهنگیان را در دستور کار دارد؛ این در حالی است که تاکنون چندین جلسه برای رسیدگی به این موضوع برگزار شده اما برخی از مشکلات آن همچنان برطرف نشده و نیاز به بررسی بیشتر دارد.

نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بررسی نهائی مواد (2 و5) طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره تحصیلات تکمیلی نیز در دستور کار روز یکشنبه قرار دارد، این طرح هفته گذشته در صحن بررسی و برخی از مواد آن برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاد داده شد. 

وی با بیان اینکه در آستانه بررسی لوایح بودجه 95 و برنامه ششم توسعه بازدیدهایی صورت می‌گیرد، گفت:  این هفته از سازمان اوقاف و امور خیریه بازدید می‌شود تا مسئولان این سازمان بتوانند با ارائه گزارش از عملکرد خود از حمایت بودجه مجلس برخوردار شوند.

فیاضی به دستور کار بعدی کمیسیون برای روز (دوشنبه، 29 آذرماه) اشاره کرد و افزود: از وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سؤالات نمایندگان دعوت شده است و فرهاد بشیری به نمایندگی از پشنگ، قادرمرزی، جدگال،عبدالله زاده، موسوی‌نژاد، عزیزی فارسانی، دوگانی، آریایی نژاد، فیروزی، نادر قاضی‌پور، فتاحی به نمایندگی از 6 نفر و امیرعباس سلطانی به نمایندگی از مجمع استان، افضلی فرد و غضنفرآبادی به نمایندگی از 17 نفر وزیر را مورد سوال قرار خواهند داد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: مسئولان پژوهشگاه صنعت نفت از نمایندگان کمیسیون آموزش جهت بازدید از پژوهشگاه دعوت کرده‌اند که می‌توان این بازدید را از دیگر برنامه‌های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در روز دوشنبه دانست، همچنین نشست کارگروه آموزش‌های مهارتی در روز سه شنبه 30 آذرماه دنبال خواهد شد. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet