هدر موبایل
1394/09/28 13:31:59
سرویس اقتصادی
سبحانی‌فر خبر داد:

حضور نعمت‌زاده در کمیسیون صنایع مجلس/وزیرصنعت به سوال 9 نفر از نمایندگان پاسخ می دهد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر صنعت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی جهت پاسخگویی به سوال ۹ نفر از نمایندگان خبر داد.
حضور نعمت‌زاده در کمیسیون صنایع مجلس/وزیرصنعت به سوال 9 نفر از نمایندگان پاسخ می دهد سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر صنعت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی جهت پاسخگویی به سوال 9 نفر از نمایندگان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/124570.jpg حضور,نعمت‌زاده,در,کمیسیون,صنایع,مجلس/وزیرصنعت,به,سوال,9,نفر,از,نمایندگان,پاسخ,می,دهد Icana

رمضانعلی سبحانی فر درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستورکار جلسات هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صنعت جهت پاسخگویی به سوالات 9 نفر از نمایندگان در این کمیسیون حضور می یابد.

نماینده مردم سبزوار و جوین درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سوالات مطرح شده در زمینه مسائل منطقه ای و ملی است،افزود: وزارت صنعت از وزارتخانه های مهم است که حل مشکلات و ایجاد زمینه های پیشرفت صنعتی، معدنی و بازرگانی کشور برعهده وزارت صنعت،معدن تجارت است و باید این وزارتخانه به ساماندهی این بخش ها می پردازد.

 

بررسی طرح یک شوری حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی

سبحانی فر  با اشاره به دستورکار دیگر این هفته کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: لایحه یک شوری تنظیم برخی از احکام برنامه های توسعه کشور به صورت تخصصی در کمیسیون بررسی می شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درجلسه هفته جاری کمیسیون طرح یک شوری حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی بررسی می شود،تصریح کرد:با رونق و گسترش صنایع دستی این صنایع نقش مهمی در اشتغال آفرینی و   افزایش صادرات و ارزآوری ایفا می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet