آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیری کهنوج انتقاد کرد:

قیمت میوه شب یلدا سر به فلک کشید/ضرورت ورود ضربتی دستگاه های نظارتی برای تنظیم بازار

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون کشاورزی،‌آب و منابع طبیعی مجلس،با انتقاد از اینکه قیمت میوه شب یلدا سر به فلک کشیده است، گفت: هیچ موضوعی نمی تواند عرضه هنداونه با قیمتی بیش از 4 هزار تومان را توجیه کند.
شنبه 28 آذر 1394 ساعت 13:21
قیمت میوه شب یلدا سر به فلک کشید/ضرورت ورود ضربتی دستگاه های نظارتی برای تنظیم بازار عضوکمیسیون کشاورزی،‌آب و منابع طبیعی مجلس،با انتقاد از اینکه قیمت میوه شب یلدا سر به فلک کشیده است، گفت: هیچ موضوعی نمی تواند عرضه هنداونه با قیمتی بیش از 4 هزار تومان را توجیه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42912.jpg قیمت,میوه,شب,یلدا,سر,به,فلک,کشید/ضرورت,ورود,ضربتی,دستگاه,های,نظارتی,برای,تنظیم,بازار Icana

محمدرضا امیری کهنوج درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از افزایش بی سابقه قیمت میوه در بازار، گفت: هیچ موضوعی نمی تواند عرضه هنداونه با قیمتی بیش از 4 هزارتومان را توجیه کند.

 

سود نهایی تولید میوه درغفلت دستگاه‌های نظارتی نصیب دلال می شود

نماینده مردم کهنوج،منوجان،رودبارجنوب، قلعه گنج و فاریاب درمجلس شورای اسلامی،با تاکید بر اینکه با توجه به هزینه های تولید میوه در کشور خرید آن از کشاورز با قیمتی بسیار نازل صورت می گیرد، افزود: در میان هزینه های تولید و همچنین عرضه آن به بازار سود نهایی درغفلت دستگاه های نظارتی نصیب دلال می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه نظارت بر بازار برای تنظیم قیمت ها اصلی فراموش شده است، تصریح کرد: ضعف مدیریت و نظارت بر بازار به جهش قیمت ها در مناسبت های مختلف سال منجر شده است.

 

کمبود میوه نداریم

وی با تاکید براینکه هیچ کمبودی در کشور برای رفع نیاز داخل وجود ندارد، تاکید کرد: با توجه به اینکه تولید میوه در کشور کافی بوده و ذخیره سازی نیز به اندازه نیاز برای مناسبت هایی چون شب یلدا و عید صورت گرفته افزایش قیمت‌ها دلیلی غیر از کمبود دارد.

این نماینده مردم درمجلس نهم، با بیان اینکه دولت باید حمایت های بیشتری از صنعت کشاورزی درکشور داشته باشد، تصریح کرد: به طورحتم ارایه بسته‌های تشویقی و حمایتی به کشاورزان می تواند علاوه بر رفع نیاز داخل، تنظیم بازار به ارزآوری در سایه رشد صادرات کمک کند.

عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از گرانی های بی سابقه در روزهای منتهی به شب یلدا و عید نوروز، تصریح کرد: پس از تشدید نظارت ها باید ورود تعزیرات حکومتی بااقدامات بازدارنده و برخورد قاطع با سودجویان را در دستور کار قرار داد تا سواستفاده کنندگان به روال خود ادامه ندهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000