هدر موبایل
1394/09/28 12:40:19
سرویس سیاسی
طباطبایی‌نائینی:

دولت و کنگره آمریکا تحت تأثیر لابی‌های صهیونیستی است/تحریم‌های آمریکا تأثیری در عملکرد حزب‌الله ندارد

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ با بیان اینکه برخورد خصمانه آمریکا و همپیمانان غربی ومنطقه‌ایش با جبهه مقاومت قابل پیش بینی است٬ گفت: در شرایط کنونی لبنان دارای شرایط و وضعیت باثباتی بوده و غرب این آرامش و ثبات را نشانه گرفته است.
دولت و کنگره آمریکا تحت تأثیر لابی‌های صهیونیستی است/تحریم‌های آمریکا تأثیری در عملکرد حزب‌الله ندارد نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ با بیان اینکه برخورد خصمانه آمریکا و همپیمانان غربی ومنطقه‌ایش با جبهه مقاومت قابل پیش بینی است٬ گفت: در شرایط کنونی لبنان دارای شرایط و وضعیت باثباتی بوده و غرب این آرامش و ثبات را نشانه گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/107544.jpg دولت,و,کنگره,آمریکا,تحت,تأثیر,لابی‌های,صهیونیستی,است/تحریم‌های,آمریکا,تأثیری,در,عملکرد,حزب‌الله,ندارد Icana

حمیدرضا طباطبایی‌نائینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت٬ با اشاره به اجرایی شدن لایحه افزایش تحریم های آمریکا علیه حزب الله از سوی دولت این کشور٬ گفت:‌ دولت و کنگره آمریکا همواره تحت تأثیر و نفوذ لابی‌های صهیونیستی بوده و این اقدامات نیز از سیاست‌های این لابی‌ها نشأت می‌گیرد.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه برخورد خصمانه آمریکا و همپیمانان غربی ومنطقه‌ایش با جبهه مقاومت قابل پیش بینی است٬ افزود:‌ این روند همواره علیه حزب الله ایجاد شده و امروز نیز که نیروهای مقاومت نقش بالایی در عرصه منطقه‌ای باز می‌کنند٬ آمریکا به‌دنبال تحریم سیاسی و اقتصادی حزب الله است٬ تا با این اقدام بتواند بر عملکرد آن‌ها اثر بگذارد.

وی با اشاره به حمایت‌های مالی و تسلیحاتی آمریکا از رژیم صهیونیستی٬ تصریح کرد: آمریکا زمانی از داعش و گروه‌های تروریستی و زمانی از کشورهای منطقه‌ بر پیش برد اهدافش در منطقه استفاده می‌کند٬ در شرایط کنونی لبنان دارای شرایط و وضعیت باثباتی بوده و غرب این آرامش و ثبات را نشانه گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه حزب‌الله لبنان را بی اثر خواند و گفت: به نظر می‌رسد که این اقدام بیشتر از آنکه جنبه اقتصادی و مالی داشته باشد٬ دارای ابعاد روانی و سیاسی است٬ آن‌ها با این اقدام به‌دنبال افزایش فشار به حزب‌الله در سطح منطقه هستند.

وی با اشاره به اتهامات آمریکا درباره فعالیت و حمایت حزب‌الله از تروریسم در منطقه٬ گفت:‌مسئله تروریسم طناب پوسیده است که آمریکا مدام از آن برای فشار بر دیگران استفاده می‌کند، این در حالی است که آمریکا و همپیمانانش از حامیان اصلی تروریسم محسوب می‌شوند و حزب‌الله جزء گروه‌هایی است که با گروه‌های تکفیری مبارزه کرده‌ است.

لازم به ذکر است که باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا لایحه مربوط به افزایش تحریم های مالی علیه جنبش حزب الله لبنان را امضا کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet