هدر موبایل
1394/09/28 14:52:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پیرموذن خبر داد:

فراکسیون محیط زیست آلودگی هوای تهران را بررسی کرد

یک عضو هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس از بررسی موضوع آلودگی هوای تهران در جلسه روز سه شنبه این فراکسیون با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.
فراکسیون محیط زیست آلودگی هوای تهران را بررسی کرد یک عضو هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس از بررسی موضوع آلودگی هوای تهران در جلسه روز سه شنبه این فراکسیون با حضور مسئولان مربوطه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/49639.jpg فراکسیون,محیط,زیست,آلودگی,هوای,تهران,را,بررسی,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ کمال‌الدین پیرموذن اظهار کرد: فراکسیون محیط زیست در روز سه شنبه پیش از آغاز جلسه علنی مجلس، جلسه ای را با حضور مسئولان شهرداری تهران و محیط زیست جهت بررسی آلودگی هوای پایتخت برگزار خواهد کرد تا در نهایت چاره ای برای رفع این مشکل مردم تهران اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه منشاء اصلی آلودگی هوای تهران از سوخت خودروها است گفت: با وجود اینکه وزیر نفت همت و اراده‌ای در جهت ایجاد بنزین استاندارد به کار برد اما به دلیل تحریم‌ها و نبود کاتالیزور در خودروها و نبود فیلتر مناسب در واحدهای صنعتی آلودگی هوا در پایتخت استمرار داشته است.

این عضو هیأت رئیسه محیط زیست تاکید کرد که باید اعتبارات مربوط به محیط زیست در بودجه سال آتی و برنامه های مدون در برنامه ششم توسعه تعیین شود تا با همکاری میان‌بخشی هوای پاک این حق اولیه مردم را به آن‌ها بدهیم.

پیرموذن با تاکید بر اینکه رفع آلودگی کشنده هوای تهران باید مورد توجه تمامی صاحب منصبان قرار گیرد گفت: با توجه به تاکیدات رهبری و ارائه لایحه از سوی دولت در جهت رفع خلاء‌های قانونی باید همکاری های لازم صورت گیرد تا این معضل رفع شود.

به گزارش ایسنا؛ وی در پایان گفت که طبیعتا با برداشته شدن تحریم‌ها از اول ژانویه و رفع محدودیت های بین‌المللی می توان چاره اساسی برای رفع آلودگی هوا اندیشید.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet