هدر موبایل
1394/09/28 15:09:12
سرویس بین الملل
حقیقت‌پور:

پادشاه عربستان برای شیعه‌کشی پول کلانی به دولت نیجریه پرداخته است/ عربستان محل تولد گروه‌های تروریستی تکفیری است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بطن سیاسی و اعتقادی عربستان محل تولد گروه های تروریستی تکفیری مانند بوکوحرام است، گفت: کشتن، آتش زدن و دفن دسته جمعی بیش از ۵۰۰ تن از شیعیان در قرن ۲۱ قابل اجرا نیست مگر اینکه به دستور پادشاه مریض عربستان رخ بدهد.
پادشاه عربستان برای شیعه‌کشی پول کلانی به دولت نیجریه پرداخته است/ عربستان محل تولد گروه‌های تروریستی تکفیری است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بطن سیاسی و اعتقادی عربستان محل تولد گروه های تروریستی تکفیری مانند بوکوحرام است، گفت: کشتن، آتش زدن و دفن دسته جمعی بیش از 500 تن از شیعیان در قرن 21 قابل اجرا نیست مگر اینکه به دستور پادشاه مریض عربستان رخ بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/126761.jpg پادشاه,عربستان,برای,شیعه‌کشی,پول,کلانی,به,دولت,نیجریه,پرداخته,است/,عربستان,محل,تولد,گروه‌های,تروریستی,تکفیری,است Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص اعلام همبستگی عربستان با دولت نیجریه پیرامون حادثه تروریستی کشتار شیعیانی که توسط دولت نیجریه انجام شد، اظهار داشت: با این پیام مشخص شد که ملک سلمان دستور کشتار شیعیان را داده و پادشاه عربستان از این موضوع راضی است.

نماینده مردم، اردبیل، سرعین، نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: قطعا عربستان در این میان پول کلانی را به دولت فاسد نیجریه پرداخت کرده و این دولت تطمیع شده است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متذکر شد: جنایت نیجریه به گونه ای رخ داد که حتی هیتلر نیز این کار را انجام نداده بود.

حقیقت پور گفت: کشتن، آتش زدن و دفن دسته جمعی بیش از 500 تن از شیعیان در قرن 21 قابل اجرا نیست مگر اینکه به دستور پادشاه مریض عربستان رخ بدهد.

وی افزود: این موضوع نشان می دهد دولت عربستان مادر گروه های تروریستی مانند بوکو حرام است و بطن سیاسی و اعتقادی عربستان محل تولد گروه های تروریستی تکفیری این چنینی است و با نطفه وهابی- صهیونیستی به دنیا آمده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet