هدر موبایل
1394/09/29 12:01:00
سرویس سیاسی
حیدرپور شهرضائی:

ایران به موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای نیاز ندارد/ مباحث موشکی در برجام مطرح نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران به موشک های با قابلیت حمل سلاح هسته ای نیازی ندارد، گفت: ایران وقتی بنا ندارد از بمب هسته ای استفاده کند پس نیازی به این نوع موشک ندارد.
ایران به موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای نیاز ندارد/ مباحث موشکی در برجام مطرح نیست عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران به موشک های با قابلیت حمل سلاح هسته ای نیازی ندارد، گفت: ایران وقتی بنا ندارد از بمب هسته ای استفاده کند پس نیازی به این نوع موشک ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/125079.jpg ایران,به,موشک,های,با,قابلیت,حمل,کلاهک,هسته,ای,نیاز,ندارد/,مباحث,موشکی,در,برجام,مطرح,نیست Icana

عوض حیدرپور شهرضائی در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص وضعیت موشک های جمهوری اسلامی ایران و نگرانی غربی ها در این زمینه، اظهار داشت: موشک های جمهوری اسلامی ایران قابلیت حمل کلاهک هسته ای ندارند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران نیز به موشک های با قابلیت حمل کلاهک هسته ای نیازی نداشته و در آینده هم نیاز نخواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در برجام به موضوع موشک های جمهوری اسلامی پرداخته نشده است، متذکر شد: دلیل اینکه در برجام به موضوع موشک های ایران اشاره نشده این است که ایران بنا نداشته است که وارد موضوع شود چون نیازی به این نوع موشک ندارد.

حیدرپور شهرضائی متذکر شد: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر به موشکی که قابلیت حمل سلاح هسته ای داشته باشد، نیاز ندارد و در آینده نیز چنین موشکی را نخواهد ساخت چون ایران وقتی بنا ندارد از بمب هسته ای استفاده کند پس نیازی به این نوع موشک ندارد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه قائل به ساخت و نگهداری سلاح هسته ای نیست که این موضوع از قوانین و فتوای مقام معظم رهبری استنباط می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خصوص فعالیت های موشکی جمهوری اسلامی ایران، هیچ گونه مذاکره ای انجام نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet