هدر موبایل
1394/09/29 09:32:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی‌حسینی:

ترکیه راه خروج از انزوایش را در دخالت نظامی می‌جوید

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: دولت ترکیه با دخالت نظامی در امور کشورها برای جلوگیری از انزوای خود تلاش می‎کند.
ترکیه راه خروج از انزوایش را در دخالت نظامی می‌جوید عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: دولت ترکیه با دخالت نظامی در امور کشورها برای جلوگیری از انزوای خود تلاش می‎کند. https://cdn.icana.ir/d/019/110850.jpg ترکیه,راه,خروج,از,انزوایش,را,در,دخالت,نظامی,می‌جوید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید حسین نقوی‌حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در رابطه با دخالت نظامی ترکیه در عراق بیان کرد: اشتباهات استراتژیکی که ترکیه در ماجرای سوریه و تحلیل‎های غلط آنان از شرایط غرب آسیا دولت ترکیه را در شرایط سخت قرار داد.

نماینده مردم ورامین با بیان اینکه تلاش دولت ترکیه بر آن است که با دخالت‎های نظامی موقعیت خود را در منطقه حفظ کند تا در انزوا قرار نگیرد اظهارداشت: ترکیه با این روند می‎خواهد خود موجودیت خود را در منطقه به نمایش بگذارد تا مگر بتواند جلوی روندی که انزوایش در منطقه ختم می‎شود را بگیرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ نقوی‎حسینی اظهار کرد: دولت ترکیه باید بدانند که با حضور نظامی و استفاده از نیروی نظامی اجباری در یک کشور مستقل نمی‌شود جایگاه پیدا کرد و قطعا کشورهای منطقه و همسایگان و به ویژه نهادهای بین‌المللی عکس‌العمل نشان خواهند داد.

انتهای پیام/      

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet