هدر موبایل
1394/09/29 10:48:03
سرویس صحن
با رأی نمایندگان صورت گرفت:

تصویب کلیات لایحه موافقت‌نامه استرداد مجرمان بین ایران و قبرس

نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه موافقت‌نامه استرداد مجرمان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس موافقت کردند.
تصویب کلیات لایحه موافقت‌نامه استرداد مجرمان بین ایران و قبرس نمایندگان مردم در خانه ملت با کلیات لایحه موافقت‌نامه استرداد مجرمان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/50554.jpg تصویب,کلیات,لایحه,موافقت‌نامه,استرداد,مجرمان,بین,ایران,و,قبرس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذر) مجلس شورای اسلامی، با کلیات لایحه موافقت‌نامه استرداد مجرمان بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس موافقت کردند.

بر این اساس نمایندگان با 128 رأی موافق، یک رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 199 نماینده حاضر در صحن مجلس با کلیات این لایحه موافقت کردند.

همچنین نمایندگان با 136 رأی موافق، بدون رأی مخالف و 4 رأی ممتنع از مجموع 201 نماینده حاضر در صحن مجلس با اصل ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

براساس ماده واحده لایحه مذکور، موافقت‌نامه استرداد مجرمان به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس مشتمل بر یک مقدمه و 20 ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می‌شود.

براساس تبصره این ماده واحده، رعایت اصول 139 و 77 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اجرای مواد  ‌18 و 19 این موافقت‌نامه الزامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet