هدر موبایل
1394/09/29 11:07:25
سرویس صحن
در نشست علنی امروز صورت گرفت؛

موافقت مجلس با لایحه معاهده انتقال محکومان میان ایران و چین

نمایندگان مردم در خانه ملت، با لایحه معاهده انتقال محکومان به حبس میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین موافقت کردند.
موافقت مجلس با لایحه معاهده انتقال محکومان میان ایران و چین نمایندگان مردم در خانه ملت، با لایحه معاهده انتقال محکومان به حبس میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/69353.jpg موافقت,مجلس,با,لایحه,معاهده,انتقال,محکومان,میان,ایران,و,چین Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه معاهده انتقال محکومان به حبس میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین، با کلیات این لایحه با 129 رأی موافق، بدون رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 199 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

همچنین اصل ماده واحده لایحه مذکور با 132 رأی موافق، یک رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 198 نماینده حاضر در صحن به تصویب مجلس رسید.

در ماده واحده این لایحه آمده است که معاهده انتقال محکومان به حبس میان دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین مشتمل بر یک مقدمه و بیست ماده به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد آن داده می شود.

براساس تبصره این ماده رعایت اصول یکصد و سی و نهم و هفتاد و هفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اجرای مواد 19 و 20 این معاهده الزامی است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet