هدر موبایل
1394/09/29 11:32:21
سرویس سیاسی
بروجردی در تشریح بازدید از وزارت کشور:

روال قانونی و منظم ثبت نام از نامزدها/ ملت با مشارکت حداکثری پاسخ یاوه گویی آمریکا را خواهند داد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با توجه به حضور پرشور برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی گفت: در ستاد مرکزی انتخابات مراحل ثبت نام به طور منظم در حال انجام است و امیدواریم با حضور پرشور مردم در پای صندوق ها جواب یاوه گویی های غرب را بدهیم.
روال قانونی و منظم ثبت نام از نامزدها/ ملت با مشارکت حداکثری پاسخ یاوه گویی آمریکا را خواهند داد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با توجه به حضور پرشور برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان و شورای اسلامی گفت: در ستاد مرکزی انتخابات مراحل ثبت نام به طور منظم در حال انجام است و امیدواریم با حضور پرشور مردم در پای صندوق ها جواب یاوه گویی های غرب را بدهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43293.jpg روال,قانونی,و,منظم,,ثبت,نام,از,نامزدها/,ملت,با,مشارکت,حداکثری,پاسخ,یاوه,گویی,آمریکا,را,خواهند,داد Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بازدید از ستاد مرکزی انتخابات کشور گفت: از آنجایی که برای حضور در جلسه شورای امنیت کشور در وزارت کشور حضور داشتم، بعد از جلسه برای تشکر از زحمات دستاندرکاران از ستاد مرکزی انتخابات بازدید کردم. به حمد خدا تمام مراحل انجام ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی طبق روال قانونی و منظم در حال انجام است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس نهم شورای اسلامی تاکید کرد: تصور می کنم با توجه به استقبال خوبی  برای کاندیداتوری صورت گرفته و روال قانونی در حال طی شدن است، امسال شاهد برگزاری انتخابات پر شوری خواهیم بود.

وی با بیان اینکه خواهان برگزاری انتخاباتی با حضور حداکثری ملت هستیم اظهار داشت: از آنجایی که سیاست عدم حضور مردم در پای صندوق های رای که توسط دشمنان جمهوری اسلامی به ویژه آمریکایی ها دنبال می شود، امیدواریم ملت ایران با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات اسفندماه پاسخ یاوه گویی آمریکایی ها را بدهند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به نشست شورای امنیت کشور در وزارت کشور اشاره کرد و گفت: در جلسات شورای  امنیت کشور به طور منظم شرکت می کنم،  در این نشست مسائل مهم امنیتی کشور مطرح می شود که ترجیح می دهم با توجه به اینکه مسئولیت این شورا با وزارت کشور است اطلاع رسانی در خصوص این جلسات از سوی وزارت کشور صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet