هدر موبایل
1394/09/29 12:01:23
سرویس صحن
علی محمدی در تذکر شفاهی؛

بحث تفکیک لایحه مناطق آزاد و ویژه از سوی هیات رئیسه مجلس پیگیری شود

نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه هیات رئیسه مجلس باید بحث و پیشنهاد تفکیک لایحه مناطق آزاد و مناطق ویژه را در دستورکار خود قرار دهد، گفت: قطعا باید خواست مردم مناطق مرزی و محروم بویژه مردم مناطق مهران برآورده شود.
بحث تفکیک لایحه مناطق آزاد و ویژه از سوی هیات رئیسه مجلس پیگیری شود نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه هیات رئیسه مجلس باید بحث و پیشنهاد تفکیک لایحه مناطق آزاد و مناطق ویژه را در دستورکار خود قرار دهد، گفت: قطعا باید خواست مردم مناطق مرزی و محروم بویژه مردم مناطق مهران برآورده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/111208.jpg بحث,تفکیک,لایحه,مناطق,آزاد,و,ویژه,از,سوی,هیات,رئیسه,مجلس,پیگیری,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عمران علیمحمدی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی بر لزوم توجه وزارت راه و شهرسازی بر جاده مرزی مهران تاکید کرد و گفت: حضور میلیون‌ها زائر در کنگره اربعین ثابت کرد که این منطقه امن‌ترین و نزدیک‌ترین راه برای رسیدن به عتبات عالیات است، از این رو مسئولان باید توجه ویژه‌ای به این منطقه داشته باشند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، مهران و چرداول در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضروت توجه وزارت آموزش وپرورش به مسئله همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته، گفت: هم اکنون این افراد در شرایط معیشتی نامناسبی قرار دارند.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه مجلس باید بحث و پیشنهاد تفکیک لایحه مناطق آزاد و مناطق ویژه را در دستورکار خود قرار دهد، گفت: قطعا باید خواست مردم مناطق مرزی و محروم به ویژه مردم مناطق مهران برآورده شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان باید همچنین توجه ویژه ای به بحث جوانان و ورزشکاران و هیات‌های ورزشی کند زیرا آن‌ها در شرایط کنونی دچار مشکلات اعتباری هستند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet