هدر موبایل
1394/09/29 13:04:54
سرویس صحن
پیرمؤذن در نطق میان دستور:

با جمع کردن بساط پارازیت و دستگاه‌های آلاینده به داد مردم برسید

عضو کمیسیون صنایع و معادن با تأکید بر ضرورت رعایت عدالت در پرداختی های کارکنان گفت: با جمع کردن بساط پارازیت و سوخت و دستگاه های آلاینده متحرک و غیر متحرک، به داد شهروندان ایران و تهران برسند.
با جمع کردن بساط پارازیت و دستگاه‌های آلاینده به داد مردم برسید عضو کمیسیون صنایع و معادن با تأکید بر ضرورت رعایت عدالت در پرداختی های کارکنان گفت: با جمع کردن بساط پارازیت و سوخت و دستگاه های آلاینده متحرک و غیر متحرک، به داد شهروندان ایران و تهران برسند. https://cdn.icana.ir/d/019/124054.jpg با,جمع,کردن,بساط,پارازیت,و,دستگاه‌های,آلاینده,به,داد,مردم,برسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمال الدین پیرمؤذن در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با تأکید بر ضرورت رعایت عدالت در پرداختی کارکنان گفت: انتظار رشد دستمزد کارگران را داریم.

متن نطق نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بنام ایزد بخشاینده بخشایشگر

با تسلیت یوم شهادت یازدهمین مهر سروری

برخیز تا به عهد امانت وفا کنیم                         تقصیرهای رفته به خدمت قضا کنیم

امیدوارم، به درخواست جمعی از نمایندگان مجلس، بها دهید و الویت و لایحه مناق آزاد تجاری –صنعتی، اردبیل و مهران و چند منطقه ویژه اقتصادی را، نمایندگان به تصویب برسانند تا فضای معطر توسعه به نقاط مرزی و محروم کشور رسانده شود.

به عنوان نماینده همراه ملت و حامی دولت، انتظار دارد شهردار تهران و عموم بخش های دولتی، یار راستین، خانم دکتر ابتکار با کفایت باشند و با همکاری موثر بین بخشی و تزریق اعتبارات با توسعه مترو و گسترش فضای سبز و با جمع کردن بساط پارازیت و سوخت و دستگاه های آلاینده متحرک و غیر متحرک، به داد شهروندان ایران و تهران برسند.

انتظار دارد، دولت، در اسرع وقت، عدالت در پرداختی های کارکنان دولت را مجدانه در برنامه کاری خود قرار دهد. در خطه ما، یک آموزگار سالخورده با مدرک دکتری، ماهانه کمتر از دو و نیم میلیون تومان، حقوق دریافت می کند لیکن یک پزشک عمومی جوان، بالغ بر ده میلیون تومان، دریافتی دارد.

انتظار دارد، دولت در جهت حمایت از کشاورزان، در اولویت، به جد تمدید ارائه مشوق حمایتی صادرات سیب زمینی و با خرید و ذخیره سازی توافقی سیب زمینی توسط سازمان تعاون روستایی موافقت لازم به عمل آورد.

انتظار دارد، دولت، سرمایه گذاری های خارجی در پسا تحریم را به مناطق محروم، مرزی و کمتر توسعه یافته گسیل دارد تا ظرفیت های شغلی برای خیل جمعیت عظیم بیکاران جوان، این مناطق فراهم آید.

انتظار دارد، حداقل دستمزد سال 95 کارگران زحمت کش دو نیم میلیون تومان، تعیین و حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان به میزان در خور توجه، افزایش یابد.

به پایان رسیدیم اما نکردیم آغاز         فرو ریخت پرها، نکردیم پرواز

بیماری آنفولانزا، در اردبیل هم کشته داد، هم جاگیر شده، همت شود.

سهامداران پدیده شاندیز و میزان را در فوریت دریابید.

بساط تندروی در دانشگاه ها را جمع و رسانه ملی، در جهت افزایش مشارکت مردمی، گرم کردن، تنور انتخابات را در برنامه کاری خود قرار دهد.

هم اصلاح طلبان و عموم اصولگرایان، با تندروهای دو جناح فاصله گرفته و رقابت سالم انتخاباتی را فراهم آورند.

مدار رفتار همه صاحب منصبان، قانون، که خواست واقعی ملت است باشد و امروز هیأت رئیسه مجلس، تذکر کتبی اینجانب، مطهری و تابش را در خصوص اظهارات سخیف منتسب به یک مسئول نظامی، در مورد چهره محبوب مردمی و رئیس اسبق دولت، که تفکر ایشان همواره مقوم وحدت و صلح و مدارا در جامعه است، قرائت نماید.

امام باقر: شکیبایی بر حق، وفا به عهد و ادای امانت را سه وظیفه مسلمان راستین برشمرده، ملاک عمل همه مان باشد و احدی این مسئولیت های پسندیده را از ما نگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet